Darmowe porady prawne


2013-04-02, 11:40  |  komentarzy (18)

Teraz to już możliwe, skorzystaj z bezpłatnych porad prawnych w każdy wtorek i piątek. Znana krakowska Kancelaria Prawna ?Actio?, mająca swój oddział także w Wadowicach, a wkrótce także i Kalwarii Zebrzydowskiej, wraz z rozszerzeniem swojej działalności na teren Bielska-Białej, zaprasza do korzystania z programu darmowej informacji prawnej.

W każdy wtorek i piątek, w biurze Kancelarii Prawnej ?Actio ?odbywają się bezpłatne konsultacje prawne z wykwalifikowanymi prawnikami. Wystarczy kilka dni wcześniej zadzwonić na numer stacjonarny 33 499 22 41 i umówić się na wybraną godzinę, bez kolejki, bez zbędnego czekania. Biuro jest zlokalizowane na trzecim piętrze budynku przy ul. Barlickiego 7 w Bielsku-Białej (wejście od strony schodów, koło hotelu President).

 - Program bezpłatnej informacji prawnej zapoczątkowaliśmy już ponad dwa lata temu. Jest on skierowany przede wszystkim do osób, które nie do końca wiedzą, czy dana sprawa nadaje się do postępowania sądowego, w jakim trybie powinna zostać przeprowadzona, jaka jest szansa na wygraną, co jeszcze można zrobić w danej sytuacji faktycznej. Osoby takie często obawiają się wizyty u prawnika, bojąc się, że będą musiały zapłacić nawet kilkaset złotych za samą informację, że w danej sprawie nic się nie da zrobić. U nas za konsultacje prawne w określonych dniach nie ma absolutnie żadnych opłat - mówi Piotr Woś, jeden z prawników Kancelarii Prawnej ?Actio?, który często jest obecny na konsultacjach w Bielsku-Białej.

Poza bezpłatnymi konsultacjami odbywającymi się we wtorki i piątki, Kancelaria Prawna ?Actio? oczywiście zajmuje się również kompleksową obsługą prawną osób fizycznych i firm w każdy dzień tygodnia. W przypadku, gdy terminy są naglące, można umówić się na spotkanie z prawnikiem nawet w weekendowy wieczór. Kancelaria dostosowuje się do klienta.

Kancelaria ?Actio? prowadzi sprawy z zakresu m.in. prawa cywilnego, gospodarczego, spadkowego, rodzinnego, administracyjnego, a także prawa pracy i prawa obrotu nieruchomościami. Atutem Kancelarii jest posiadanie biur w kilku dużych miastach, wobec czego Kancelaria ?Actio? nie pobiera dodatkowych opłat za dojazd przy prowadzeniu spraw przed sądami w Bielsku-Białej czy Krakowie. Do takich spraw należą m.in. sprawy rozwodowe oraz sprawy z zakresu prawa pracy.

Artykuł sponsorowany

Artykuł wyświetlono 33415 razy


Galeria:
Najnowsze artykuły:
2017-09-21
Jutro darmowej komunikacji nie będzie
Europa obchodzić będzie jutro Dzień Bez Samochodu. Z tej okazji wiele gmin decyduje się wprowadzić na jeden dzień darmową komunikację miejską. W Bielsku-Białej pasażerowie korzystający z dobrodziejstw komunikacji miejskiej będą musieli skasować bilet.
więcej
2017-09-21
Szykują się na powódź
Sytuacja pogodowa jest dynamiczna, a prognozy zmieniają się praktycznie z każdą godziną. W magazynie przeciwpowodziowym przy ul. Krakowskiej jest 20 ton piasku i 3 tys. worków. System zarządzania kryzysowego w mieście działa całodobowo.
więcej
2017-09-21
Strzelił do swojej byłej żony
Podczas awantury domowej 69-letni mężczyzna zaatakował swoja byłą żonę. W czasie kłótni sprawca zaatakował kobietę, oddając w jej kierunku strzał z broni pneumatycznej. Pokrzywdzona doznała urazu żeber.
więcej
Komentarze:


  

niezarejestrowany - Mira 2016-07-13 17:36
Witam,czy ktoś wie może cokolwiek na temat czy ZUS może dokonać zajęcia wynagrodzenia osoby,która otrzymuje najniższa krajową?Będę wdzięczna za jakiekolwiek informacje.
niezarejestrowany - Mirek nie zarejestrowany 2016-02-22 13:00
Jak podzielić majątek z była żoną, która uciekła za granicę ponad dziesięć lat temu i nie ma z nią kontaktu.Ją ponownie się ożenilem i chciałbym uregulować swoje sprawy i nie wiem jak to zrobić.
niezarejestrowany - Dariusz M. 2016-02-12 17:01
Witam jestem ojcem czteroletniego chłopca i chce się starać o ograniczenie praw matce. Szukam pomocy prawnej pilnie prosze o kontakt pod nr. Tel.603681444
niezarejestrowany - bogdan 2016-01-17 16:58
Byłam bardzo niezadowolona uważajcie!
niezarejestrowany - Estera 2015-09-07 13:52
Tym, którzy nie chcą inwestować w drogie porady prawne i cały pakiet "usług" dodatkowych za wysoką cenę, polecam Biuro Pisania Podań "BIEL-Biuro" z ul. Bystrzańskiej. Na zlecenie tworzą pisma urzędowe do sądów cywilnych (rozwody, alimenty, dochodzenie roszczeń, sprawy spadkowe) oraz do sądów kościelnych (nieważność małżeństwa czyli tzw. rozwód kościelny). Płaci się jedynie za pismo a nie za porady, konsultacje, reprezentowanie w sądzie itd. Piszę o tym dlatego, że często nie trzeba mieć pełnomocnika - ważne co i w jaki sposób napisze się w pozwie. Jeśli dokument jest dobrze skonstruowany a sprawa nie jest jakoś specjalnie zagmatwana to nie trzeba wynajmować adwokata. Szczegóły oferty BIEL-Biura na www.napisz-pozew.pl.
niezarejestrowany - Kasia 2015-07-16 17:17
Nie wiem jak to wygląda w Bielsku, ale byłam w Wadowicach i uzyskałam bardzo fachową poradę od Pana Mieszka Nowickiego z kancelarii Actio. Oczywiście za darmo. Można? Można! I na odebranie tel. nie musiałam wcale czekać.
niezarejestrowany - eko537 2015-01-21 21:08
niem takiej agenci nie odbierają tele, TO FIRMA WIDMO [ zadzwoń ]
niezarejestrowany - oświęcimiak 2014-11-26 18:13
Naciągacz i nic więcej... pan Woś zaczyna już przyjmować w szemranych biurach nieruchomości np. w Oświęcimiu. Z tego co na szybko znalazłem, to karierę zaczął w ubezpieczeniach Lex Compensum. Nie ma nic za darmo i finalnie zapłacicie 3X więcej niż w normalnej kancelarii.
niezarejestrowany - Anulka 2014-11-18 12:10
W kancelarii Actio rzeczywiście nikt nie odbiera tel, a link do danych ,który podałeś Damianie to też pic na wodę-nie ma takiego nr !
Wniosek? NIE MA BEZPŁATNYCH PORAD PRAWNYCH W TYM MIEŚCIE!!!!!
niezarejestrowany - Damian 2014-03-07 09:55
Mi udało się znaleźć taki spis miejsc gdzie można uzyskać bepzłatne porady prawne: http://pytaniaiodpowiedzi.pl/bezplatne-porady-prawne-bielsko-biala/ , może ktoś będzie potrzebował.
niezarejestrowany - Frytka 2013-09-17 10:57
super - tylko że telefon cały czas milczy!!!! Te darmowe porady to fikcja
niezarejestrowany - sylwia 2013-05-02 19:25
czy mogę oskarżyć lekarza???nie wiem czy wygram ,ale sądzę że gdybym była lepiej zbadana nie zmarło by mi dziecko,a jeśli by zmarło to nie zostałabym bez jajnika !!!czy ktos mi pomoże ???czy da się wygrac z lekarzem???
niezarejestrowany - Monika 2013-04-03 12:11
Jest to Kancelaria prawników współpracująca z Radcami Prawnymi. Są to osoby doświadczone, mające wykształcenie wyższe zdobyte na najlepszych uczelniach w Polsce.
niezarejestrowany - Benjamin Breeg 2013-03-22 13:18
A Państwo są radcami prawnymi, adwokatami czy kim?
Bo na oficjalnej stronie kancelarii "ACTIO" nie ma informacji o zespole...
Myślę, żewarto ufać tylko wykwalifikowanym prawnikom
niezarejestrowany - agnieszka 2013-03-04 21:01
ostatnio w bielsku z winy lekarzy doszło do tragedii i nikt o tym nie pisze karetka przywiozła pacjeta z podejzeniem obrzeku płuc do bystrej lekarz odmowił przyjecia a pacjet przewieziony do wojewodzkiego zmarł.....
niezarejestrowany - niezarejestrowany 2013-03-04 09:01
Osobiście jestem zadowolona z porady prawnej z prawnikiem. Spotykam się z nim bezpośrednio, mogę zadać dowolną ilość pytań na tematy, które mnie nurtują. Nie ma ograniczenia czasowego. Jestem na tak.
niezarejestrowany - ..... 2013-02-21 08:57
Do upierzonywaz - fora medyczne też dają możliwość uzyskania pomocy specjalistycznej od lekarzy, więc diagnozujmy siebie sami:/
niezarejestrowany - upierzonywaz 2013-02-21 08:33
Fora prawne z portali prawnych również dają możliwość uzyskania pomocy prawnej od prawników i to z przed własnego PC'ciaka. forumprawen.org czy e-prawnik.pl to moi faworyci w tej kwestii.
Katalog Firmy »
Turystyka
Gastronomia
Uroda i moda
Reklama, poligrafia
Usługi
Handel detaliczny i hurtowy
Budownictwo
Motoryzacja
Doradztwo, finanse, podatki
Komputery, internet
Kursy i edukacja
Nieruchomości
Śluby i wesela
Medycyna i zdrowie
Przemysł i produkcja
Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2012-2014
Wykonanie: Tomasz Kwaśny      Grafika: Mateusz Godzic