Paulina Matuszewska z Bielska-Białej odkryła sposób, aby jej klientki zachowały zdrową, a przede wszystkim młodą skórę. Czy to możliwe, aby pomimo upływającego czasu, powstrzymać procesy starzenia. Okazuje się, że ideał leży w zasięgu ręki. Na dodatek jest praktycznie bezbolesny i stanowi doskonałą alternatywę dla operacji plastycznych.

Jak zachować młody wygląd na dłużej? W jaki sposób zatrzymać czas, który nieubłagalnie pędzi, a przez to sprawia, że wszystko się zmienia? Kiedy jesteśmy młodzi nawet się nad tym nie zastanawiamy. To poczucie przychodzi później. Studio Paula oferuje antidotum na niedoskonałości skóry, a co za tym idzie także zmarszczki. Zabieg, który oferuje nie ma sobie równych.

 - Dermafrac przyjdzie z pomocą każdej pani, niezależnie od wieku i kondycji skóry - tłumaczy Paulina Matuszewska, kosmetyczka, właścicielka Studia Paula. - To rozwiązanie, które z pewnością zadowoli każdego. Dlatego zdecydowaliśmy się wprowadzić go do naszej oferty. Jesteśmy pod tym względem pierwsi i, jak na razie, jedyni w naszym regionie - dodaje nasza rozmówczyni.

Alternatywa dla chirurgii plastycznej

DermaFrac jest znakomitą alternatywą dla zabiegów laserem frakcyjnym. To nic innego, jak tylko mezoterapia frakcyjna z infuzją aktywnego serum. To system do wykonywania drobnych nakłuć skóry, dzięki któremu można jednocześnie dostarczać płynne składniki aktywne w sposób niebolesny i nie powodujący ograniczenia w codziennym funkcjonowaniu pacjentów. Umożliwia dostarczenie składników odmładzających zawartych w specjalnym serum poprzez tysiące mikronakłuć naskórka nie powodujących bólu. Dzięki wygenerowaniu podciśnienia oraz naciskowi obszar tkanki jest leczony bez dolegliwości bólowych.

Zabieg eliminuje: podgrzewanie tkanek, związane z tym powikłania i koszty związane z zastosowaniem lasera, dodatkowe działania związane z brakiem skuteczności w dostarczaniu substancji aktywnych do skóry, ryzyko związane z odmładzaniem ciemnych typów skóry oraz potrzebę znieczulenia. Zapewnia natomiast: komfort i przyjemność dla pacjenta, skuteczność porównywalną do lasera frakcyjnego bez specjalnego znieczulenia i po niższych kosztach, dostarczenie do skóry właściwej substancji aktywnych, które znajdują się w serum o działaniu przeciwstarzeniowym, rozjaśniającym skórę oraz nawilżającym, a także zagęszczenie naskórka już po pierwszej wizycie.

Indywidualnie dobrana kuracja

Czego zatem powinna spodziewać się pacjentka, gdy po raz pierwszy zdecyduje się na zabieg DermaFrac? -  Pierwszym krokiem jest analiza skóry pacjentki. W skrajnych przypadkach, gdy zauważam zmiany chorobowe proponuję wizytę u dermatologa. Zdarza się także, że wykonuję zabieg peeling epionce, który doskonale radzi sobie z zanieczyszczoną cerą. To bardzo ważne, aby była dobrze przygotowana do tak intensywnego zabiegu, jakim jest DermaFrac - tłumaczy pani Paulina. 

Właściwy zabieg trwa godzinę i rozpoczyna się od demakijażu skóry. Dopiero wtedy będzie gotowa na przyjęcie prawdziwego koktailu młodości. Mikronakłucia tworzą nowe szlaki, dzięki którym można wprowadzać aktywne substancje do tych obszarów skóry, które są kluczowe dla procesu odmładzania i odnowy. Kosmetyczka, w zależności od potrzeb, dobiera odpowiednie serum: rozjaśniające z kwasem kojowym, odmładzające z kwasem hialuronowym, odmładzające z peptydami, przeciwtrądzikowe na bazie kwasu salicynowego i mlekowego.

Efekty bezbolesnego zabiegu są spektakularne. Wyraźnie poprawia się owal twarzy, zmarszczki stają się mniej widoczne, wszelkie niedoskonałości znikają. Warto podkreślić, że zabieg jest proponowany także osobom, które mają wrażliwą skórę oraz problemy z "pajączkami". Zaledwie po pierwszej wizycie starsza pacjentka młodnieje o kilka lat, zaś młodsza zapomina o uciążliwych wypryskach.

Cena:
480 zł - 1 ampułkostrzykawka - 10 ml (twarz, szyja, dekolt, dłonie)
seria 3 zabiegów: 1300 zł
seria 6 zabiegów: 2340 zł

250 zł - 0,5 ampułkostrzykawki - 5 ml (twarz)
seria 4 zabiegów: 860 zł
seria 6 zabiegów: 1200 zł

Studio Paula
ul. Zielona 6
43-300 Bielsko-Biała
tel. 604 355 641
www.studiopaula.ig.pl

Artykuł sponsorowany