Holistyczna pielęgnacja, czyli jak dbać o naturalne piękno - podpowiada Paulina Matuszewska, kosmetolog z gabinetu Studio Paula. Jej eksperci nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje, szkoląc się u najlepszych specjalistów z Ambasady Urody Biologique Recherche w Paryżu.

Dostępność medycyny estetycznej zmieniła oczekiwania wielu kobiet wobec sposobów pielęgnacji i oferty zabiegowej gabinetów kosmetycznych. Wprowadzenie do salonów urządzeń oraz mniej lub bardziej inwazyjnych zabiegów spowodowało, że zaczęłyśmy wymagać szybkich efektów, natychmiastowej poprawy kondycji skóry, a także wyglądu twarzy oraz ciała. W ostatnich latach coraz częściej zamiast zabiegów medycyny estetycznej wybierane są metody traktujące pielęgnację skóry w sposób holistyczny. Wykorzystują one wiedzę z zakresu medycyny oraz naturalne metody i techniki zabiegowe. Kuracje i terapie zgodnie z tą metodą zakładają poprawę nie tylko w obrębie jednej partii skóry, ale prowadzą do zachowania równowagi we wszystkich jej obszarach, stanowiąc klucz do zachowania piękna i młodości.

 - Takie holistyczne podejście przyświeca francuskiej marce biologicznej Biologique Recherche, która wprowadza kosmetykę w zupełnie nowy wymiar - mówi Paulina Matuszewska z gabinetu Studio Paula w Bielsku-Białej. - Podejście do pielęgnacji Biologique Recherche opiera się na dogłębnej znajomości funkcjonowania skóry, a także indywidualnym traktowaniu jej problemów. Sekret wysokiej skuteczności takiej metody to z jednej strony wykorzystanie naturalnych, biologicznych preparatów o najwyższych stężeniach składników aktywnych, które silnie działają na skórę, niwelując jej niedoskonałości i przywracając dobrą kondycję. Unikatowa metoda Biologique Recherche zakłada połączenie preparatów z unikatowymi technikami oraz masażami twarzy i ciała opracowanymi przez specjalistów marki. Gwarantuje wysokie rezultaty terapeutyczne.

Eksperci Studia Paula to najwyższej klasy profesjonaliści w dziedzinie kosmetologii, dla których dbanie o skórę i naturalne piękno opiera się przede wszystkim na wspomaganiu naturalnych procesów w niej zachodzących. Swoje kwalifikacje nieustannie podnoszą, szkoląc się u najlepszych specjalistów z Ambasady Urody Biologique Recherche w Paryżu. - Zabiegi laserowe czy z dziedziny medycyny estetycznej dają szybkie rezultaty, ale działają agresywnie - wyjaśnia Paulina Matuszewska. - Skóry natomiast nie należy traktować agresywnie, ale pomagać jej w prawidłowym funkcjonowaniu. Efekty takiej pielęgnacji widać w dłuższym okresie, ale są one naturalne i długotrwałe.

Filozofia marki Biologique Recherche doskonale odpowiada takiemu podejściu do skóry i coraz częściej spotyka się z uznaniem kosmetyczek i kosmetologów oraz kobiet na całym świeci. Marka jest dziś obecna w wielu krajach na wszystkich kontynentach. Uwielbiają ją również światowe gwiazdy słynące z urody, takie jak Angelina Jolie, Brad Pitt, Jennifer Lopez, Madonna czy Linda Evangelista.

Artykuł sponsorowany