Chciał połknąć narkotyki


2017-02-16, 07:30  |  komentarzy (3)

Podczas kontroli drogowej wywiadowcy z wydziału prewencji KMP w Bielsku-Białej zatrzymali 26-letniego mężczyznę, który posiadał środki odurzające. Podczas zatrzymania próbował połknąć narkotyki i utrudniał policjantom wykonywanie czynności służbowych.

Do zdarzenia doszło w miniony wtorek po południu na ul. Kryształowej. Policjanci zauważyli kierującego fiatem, który rozmawiał przez telefon komórkowy i zapomniał o zapięciu pasów bezpieczeństwa. Dodatkowo jego pojazd nie posiadał przedniej tablicy rejestracyjnej. Policjanci zatrzymali kierowcę do kontroli drogowej. W tym samym momencie zauważyli, że sprawca usiłuje połknąć jakieś zawiniątko.

Okazało się, że w woreczku znajdują się środki odurzające, a zatrzymany chciał w ten sposób uniknąć konsekwencji karnych związanych z ich posiadaniem. W czasie interwencji szarpał się i wyrywał. Policjanci obezwładnili go i zakuli w kajdanki. Zabezpieczyli też posiadane przez niego narkotyki. 26-latek został przewieziony do policyjnego aresztu. Grozi mu kara do trzech lat więzienia. Odpowie też za wykroczenia, który dopuścił się, kierując fiatem.

bb

Artykuł wyświetlono 5463 razy
Najnowsze artykuły:
2017-08-20
Biała w granicach stanów średnich
Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie hydrologiczne drugiego stopnia dla województwa śląskiego. Dziś od rana poziom Białej w Mikuszowicach podniósł się o ok. 10 centymetrów, ale utrzymuje się w granicach tzw. stanów średnich.
więcej
2017-08-20
Zabić zbrodniarza
Komendant Auschwitz miał psa Rolfa. Jednego i drugiego postanowił zlikwidować więzień Tadeusz Pietrzykowski, mistrz wszechwag kacetu. Pięściarz należał do organizacji kierowanej przez rotmistrza Pileckiego, a po wojnie osiedlił się w Bielsku.
więcej
2017-08-20
Legenda rocka na Pożegnanie Lata
Ledwo co wakacje się rozpoczęły, a już trzeba je żegnać. Na „Pożegnanie Lata” obok hali Pod Dębowcem w Bielsku-Białej zagra legenda polskiej muzyki rozrywkowej - zespół HEY oraz Jula, wokalistka, która zawdzięcza popularność internetowi. Wstęp wolny.
więcej
Komentarze:


  

niezarejestrowany - :-) 2017-02-19 17:33
Nieudacznie to zrobił, skoro nastawia się na jedzenie, to powinien mieć to odpakowane.
Vixen13 2017-02-16 15:48
tez bym se jakies polknela ;)
niezarejestrowany - Misia 2017-02-16 08:47
O ćpun jeden diler zakichany!!!
Katalog Firmy »
Turystyka
Gastronomia
Uroda i moda
Reklama, poligrafia
Usługi
Handel detaliczny i hurtowy
Budownictwo
Motoryzacja
Doradztwo, finanse, podatki
Komputery, internet
Kursy i edukacja
Nieruchomości
Śluby i wesela
Medycyna i zdrowie
Przemysł i produkcja
Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2012-2014
Wykonanie: Tomasz Kwaśny      Grafika: Mateusz Godzic