Już jutro w Hotelu na Błoniach w Bielsku-Białej poznamy Mistera Beskidów 2017 oraz nowego Mistera Internetu portalu bielsko.biala.pl. Panowie z pewnością mile zaskoczą publiczność tego wyjątkowego wydarzenia. Prezentujemy wszystkich kandydatów do tytułu Mister Beskidów 2017. To ostatnie godziny, gdy Czytelniczki portalu mogą głosować na swego faworyta!

Aktualnym Misterem Beskidów jest mieszkaniec Czechowic-Dziedzic Łukasz Rzepczyński, który wygrał ubiegłoroczny finał tego konkursu w Hotelu Na Błoniach. W sobotę, 11 marca 2017 w tym samym miejscu poznamy następcę Łukasza. O tytuł ubiega się ośmiu finalistów. Są to:
1. Przemysław Wegrzyn 22 lata - Cieszyn
2. Szymon Chrobok 21 lat Wola - Pszczyna
3. Damian Trepka 22 lata - Żarki
4. Grzegorz Pawlak 27 lat - Bielsko-Biała
5. Konrad Adamus 23 lata - Witkowice
6. Amadeusz Piela 21 lat - Górki Wielkie
7. Mateusz Badowicz 24 lata - Sanok
8. Dawid Czernek 26 lat - Mazańcowice

Podczas finałowego koncertu w hotelowej restauracji Wirtuozeria (godz. 20.00) panowie zaprezentują się m.in. w eleganckich garniturach oraz w strojach plażowych. Choreografka z Czech, Katerina Kubickowa przygotowała z finalistami dwa efektowne układy taneczne. Reżyserem koncertu jest Lucyna Grabowska. Niezależnie od decyzji jury, wszyscy finaliści pojadą do Warszawy na eliminacje konkursu Mister Polski 2017.

W miniony weekend w Hotelu na Błoniach odbywały się próby taneczne pod kierunkiem choreografki. Trwają też przymiarki odzieży, przygotowanie fryzur w salonie. Panów czekają jeszcze rozmowy z jurorkami, a później będą już tylko emocje w oczekiwaniu na werdykt. Już teraz Czytelniczki naszego portalu mogą głosować na swojego ulubieńca. Tytuł Mistera Internetu portalu bielsko.biala.pl otrzyma ten finalista, którego zdjęcia zbiorą największą liczbę polubień (tzw. lajków). Na głosy internautów czekamy do 10 marca do godz. 12.00. Wyniki naszej zabawy ogłosimy podczas finału konkursu Mister Beskidów 2017.

Organizatorem konkursu Mister Beskidów jest agencja Grabowska Models. Nasz portal jest patronem medialnym tego wydarzenia. Bilety na koncert finałowy są do nabycia w Hotelu Na Błoniach.

rok

Foto: Magdalena Ostrowicka
Na zdjęciu tytułowym: finaliści konkursu podczas próby.

Aktualizacja, 10 marca godz. 12.01. Głosowanie na kandydatów zostało zamknięte.