Ukryli narkotyki w bieliźnie


2017-04-21, 11:22  |  komentarzy (5)

Na ul. Warszawskiej w Bielsku-Białej policja zatrzymała wczoraj samochód, którym podróżowało dwóch młodych mężczyzn podejrzanych o posiadanie znacznej ilości marihuany. Podczas przeszukania okazało się, że mężczyźni ukryli narkotyki w bieliźnie.

Wczoraj po południu policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej uzyskali informację, że drogą ekspresową w Bielsku-Białej jedzie zielone daewoo, którego kierowca i pasażer mogą posiadać środki odurzające. Śledczy wspólnie z policjantami z drogówki zatrzymali podejrzany samochód na ul. Warszawskiej.

Pojazdem podróżowało dwóch mieszkańców Żywca. W czasie przeszukania 19-letniego kierowcy i jego o rok starszego kolegi śledczy odnaleźli ponad 160 porcji odurzających marihuany. Mężczyźni ukryli narkotyki w bieliźnie. Zatrzymani zostali przewiezieni do policyjnego aresztu. Dzisiaj usłyszą zarzuty. Za posiadanie znacznych ilości środków odurzających grozi im kara do 10 lat więzienia.

bb

Artykuł wyświetlono 7454 razy
Najnowsze artykuły:
2017-04-30
Powrót z Los Angeles
- Pamiętam, jak chodziłem na lody do dzisiejszych „Delicji” - mówi Robert, którego zainteresował plakat spektaklu „Dybbuk”. Zażartował, że z dzieciństwa w Bielsku zapamiętał zupełnie inaczej ubranych Żydów. Teraz wrócił na jeden dzień.
więcej
2017-04-30
Pogoda nie zepsuje nam widowiska
Z każdym dniem Majówki towarzyszyć nam będzie coraz więcej słońca, co oznacza, że na Podbeskidzie wrócą wiosenne temperatury. Przelotne opady deszczu spodziewane są we wtorek i środę, ale aura nie powinna zepsuć koncertu pod Dębowcem.
więcej
2017-04-30
Lewica pamięta o 1 Maja
Jak co roku, w dniu Święta Pracy delegacje SLD oraz innych ugrupowań lewicowych złożą wiązanki kwiatów w miejscach związanych z historią ruchu robotniczego w naszym regionie.
więcej
Komentarze:


  

niezarejestrowany - józek 2017-04-22 11:34
ktoś sobie wykoleił konkurentów
niezarejestrowany - Hęk 2017-04-21 17:07
A jak zul idzie ze znaczna ilością wina w reklamowce to jest dobrze niestety więcej problemów jest po Alkoholu niż po trawie
niezarejestrowany - Kubuś Puchatek 2017-04-21 14:02
Do ćpunów: zastanówcie się następnym razem, co palicie i gdzie to mogło być schowane... :D
niezarejestrowany - Akura San 2017-04-21 11:48
Dobry kolega złapany z suszem 0.02g w woreczku; następnie z należytym szacunkiem przemaglowany i zastraszony przez 48h na dołku przez dzielnego posterunkowego i nadludzkiego prokuratora. Potem już tylko poniżające przeszukanie w miejscu zamieszkania, z udziałem 4 dzielnych oficerów dla zabawy nazywanych operacyjnymi i oczywiście pies, zawiadomienie miejsca pracy lub szkoły.
Po takim pokazie siły naszego najprzyjaźniejszego państwa i zagrożeniem karą 3 lat więzienie łepek sypał wszystkich jak leci !
Nie mam pojęcia w jakiej ciemnocie, biedzie, niesprawiedliwości i ucisku żyją społeczeństwa gdzie można posiadać kilka g suszu roślinnego.. ? Musi tam być totalny zamordyzm i analfabetyzm, nie to co w naszym ukochanym przez Boga grajdole...
niezarejestrowany - abecadło 2017-04-21 11:33
Jeszcze ich ktoś sprzedał że bedą mieć większą ilość i jaką droga bedą jechać...
Katalog Firmy »
Turystyka
Gastronomia
Uroda i moda
Reklama, poligrafia
Usługi
Handel detaliczny i hurtowy
Budownictwo
Motoryzacja
Doradztwo, finanse, podatki
Komputery, internet
Kursy i edukacja
Nieruchomości
Śluby i wesela
Medycyna i zdrowie
Przemysł i produkcja
Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2012-2014
Wykonanie: Tomasz Kwaśny      Grafika: Mateusz Godzic