Ukryli narkotyki w bieliźnie


2017-04-21, 11:22  |  komentarzy (5)

Na ul. Warszawskiej w Bielsku-Białej policja zatrzymała wczoraj samochód, którym podróżowało dwóch młodych mężczyzn podejrzanych o posiadanie znacznej ilości marihuany. Podczas przeszukania okazało się, że mężczyźni ukryli narkotyki w bieliźnie.

Wczoraj po południu policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej uzyskali informację, że drogą ekspresową w Bielsku-Białej jedzie zielone daewoo, którego kierowca i pasażer mogą posiadać środki odurzające. Śledczy wspólnie z policjantami z drogówki zatrzymali podejrzany samochód na ul. Warszawskiej.

Pojazdem podróżowało dwóch mieszkańców Żywca. W czasie przeszukania 19-letniego kierowcy i jego o rok starszego kolegi śledczy odnaleźli ponad 160 porcji odurzających marihuany. Mężczyźni ukryli narkotyki w bieliźnie. Zatrzymani zostali przewiezieni do policyjnego aresztu. Dzisiaj usłyszą zarzuty. Za posiadanie znacznych ilości środków odurzających grozi im kara do 10 lat więzienia.

bb

Artykuł wyświetlono 7530 razy
Najnowsze artykuły:
2017-06-27
Czas wreszcie posprzątać centrum miasta
Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Przemysław Drabek złożył wczoraj interpelację w sprawie sprzątania centrum Bielska-Białej. Radny zwraca szczególną uwagę na stan tzw. wizytówek miasta, które od ub. roku nie są w należyty sposób zadbane.
więcej
2017-06-27
Gdzie strumyk płynie z wolna
Od kilku dni ekipy budowlane odsłaniają Niwkę, która długo zakryta była przed wzrokiem przechodniów. Dzięki uprzejmości inwestora mogliśmy z bliska przyglądać się pracom na ul. Stojałowskiego. Myli się ten, kto spodziewał się wielkiej wody.
więcej
2017-06-27
Klinkier zostanie na Mickiewicza
MZD w Bielsku-Białej ogłosił przetarg na przebudowę ul. Mickiewicza na odcinku od placu Chrobrego do ul. Sienkiewicza. Nawierzchnia pasów ruchu wykonana zostanie z bruku klinkierowego. Roboty budowlane potrwają 75 dni, licząc od dnia podpisania kontraktu.
więcej
Komentarze:


  

niezarejestrowany - józek 2017-04-22 11:34
ktoś sobie wykoleił konkurentów
niezarejestrowany - Hęk 2017-04-21 17:07
A jak zul idzie ze znaczna ilością wina w reklamowce to jest dobrze niestety więcej problemów jest po Alkoholu niż po trawie
niezarejestrowany - Kubuś Puchatek 2017-04-21 14:02
Do ćpunów: zastanówcie się następnym razem, co palicie i gdzie to mogło być schowane... :D
niezarejestrowany - Akura San 2017-04-21 11:48
Dobry kolega złapany z suszem 0.02g w woreczku; następnie z należytym szacunkiem przemaglowany i zastraszony przez 48h na dołku przez dzielnego posterunkowego i nadludzkiego prokuratora. Potem już tylko poniżające przeszukanie w miejscu zamieszkania, z udziałem 4 dzielnych oficerów dla zabawy nazywanych operacyjnymi i oczywiście pies, zawiadomienie miejsca pracy lub szkoły.
Po takim pokazie siły naszego najprzyjaźniejszego państwa i zagrożeniem karą 3 lat więzienie łepek sypał wszystkich jak leci !
Nie mam pojęcia w jakiej ciemnocie, biedzie, niesprawiedliwości i ucisku żyją społeczeństwa gdzie można posiadać kilka g suszu roślinnego.. ? Musi tam być totalny zamordyzm i analfabetyzm, nie to co w naszym ukochanym przez Boga grajdole...
niezarejestrowany - abecadło 2017-04-21 11:33
Jeszcze ich ktoś sprzedał że bedą mieć większą ilość i jaką droga bedą jechać...
Katalog Firmy »
Turystyka
Gastronomia
Uroda i moda
Reklama, poligrafia
Usługi
Handel detaliczny i hurtowy
Budownictwo
Motoryzacja
Doradztwo, finanse, podatki
Komputery, internet
Kursy i edukacja
Nieruchomości
Śluby i wesela
Medycyna i zdrowie
Przemysł i produkcja
Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2012-2014
Wykonanie: Tomasz Kwaśny      Grafika: Mateusz Godzic