Kto nie pęka, ten wygrywa - galeria


2017-06-19, 09:00  |  komentarzy (1)

Przy zmiennej pogodzie w miniony weekend w ośrodku żeglarskim Tresna nad jeziorem Żywieckim odbyły się 38. Regaty o Puchar Prezydenta Miasta Bielska-Białej. Załogi, które przetrzymały sobotni chłód, w niedzielę kończyły rywalizację w komfortowych warunkach.

W regatach wystartowały 22 załogi, głównie z południowej części kraju. W sobotę na skutek załamania pogody wycofały się dwie ekipy, ale te, które przetrzymały chłód, następnego dnia kończyły rywalizację w komfortowych warunkach termicznych.

 - W niedzielę zawody rozegrano przy prawie śródziemnomorskiej pogodzie - śmieje się komandor Yacht Klubu Polski Bielsko kpt. jacht. Norbert Szymała.

Na szczęście, podczas tegorocznych regat, mimo zmiennych warunków atmosferycznych, nie odnotowano awarii, choć w ubiegłych latach przy silnym wietrze na poziomie 5-6 B zdarzały się przewrotki. Więcej informacji, w tym wyniki zawodów znajdziesz TUTAJ.

Foto: Roman Anusiewicz

Artykuł wyświetlono 3760 razy


Galeria:


Najnowsze artykuły:
2017-10-22
Przeboje świata specjalnie dla bielszczan
Próby wokalne, taneczne i instrumentalne trwają od sierpnia. Zespół Włóczykije zaprasza bielszczan na widowisko z udziałem znanego wokalisty Grzegorza Wilka. W programie m.in. piosenki Czesława Niemena, Joe Cockera, Roxette, ABBA czy Blues Brothers.
więcej
2017-10-22
Uwaga na agresywne wpisy w sieci
Podczas spotkania w Branżowej Szkole I Stopnia nr 4 im. S. Staszica policjanci przybliżyli młodzieży temat przemocy rówieśniczej przejawiającej się agresywnymi, wulgarnymi wpisami i komentarzami w sieci oraz odpowiedzialności karnej osób nieletnich.
więcej
2017-10-21
Ikarusy do kasacji
MZK w Bielsku-Białej ma ich jeszcze 14. Najbardziej wysłużone woziły pasażerów przez ponad ćwierć wieku. Dały się poznać jako bezawaryjne i bardzo proste w obsłudze, choć wyjątkowo hałaśliwe i nie spełniające dzisiejszych norm ekologicznych.
więcej
Komentarze:


  

niezarejestrowany - Obserwator 2017-06-19 11:34
Szkoda, że brak zdjęć z sobotnich ekstrem. Wiało, oj wiało.
Katalog Firmy »
Turystyka
Gastronomia
Uroda i moda
Reklama, poligrafia
Usługi
Handel detaliczny i hurtowy
Budownictwo
Motoryzacja
Doradztwo, finanse, podatki
Komputery, internet
Kursy i edukacja
Nieruchomości
Śluby i wesela
Medycyna i zdrowie
Przemysł i produkcja
Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2012-2014
Wykonanie: Tomasz Kwaśny      Grafika: Mateusz Godzic