Awanse i medale dla policjantów


2017-07-16, 10:30  |  komentarzy (0)

W piątek świętowali policjanci garnizonu bielskiego. Z okazji 98. rocznicy powstania policji, blisko dwustu funkcjonariuszom wręczono akty mianowania na wyższe stopnie policyjne oraz medale i odznaczenia resortowe.

Uroczyste obchody połączone były z nadaniem awansów dla wyróżniających się stróżów prawa. Nowe pagony założyło blisko dwustu funkcjonariuszy bielskiego garnizonu. Policjanci zostali także odznaczeni medalami. Doniosłym momentem uroczystości były wyróżnienia i podziękowania za współpracę złożone na ręce przedstawicieli władz Bielska-Białej i powiatu bielskiego. W czasie apelu szef Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej insp. Dariusz Matusiak podziękował osobom, które szczególnie troszczą się o sprawy bezpieczeństwa w regionie.

Po mianowaniach głos zabrali zaproszeni goście, w tym wicewojewoda śląski Jan Chrząszcz, prezydent Bielska-Białej Jacek Krywult, posłowie, duchowni oraz przedstawiciele związków zawodowych działających w policji. Na zakończenie uroczystości zastępca komendanta Komendy Wojewódzkiego Policji w Katowicach insp. Piotr Kucia podziękował policjantom za ich służbę. Złożył także podziękowania rodzinom policjantów za wyrozumiałość i wsparcie, którego udzielają na co dzień najbliższym.

bb

Artykuł wyświetlono 5413 razy
Najnowsze artykuły:
2017-07-25
Zielona woda w potoku Krzywa - foto
Około godz. 20.20 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, iż w potoku Krzywa przy ul. Montażowej w Bielsku-Białej płynie zielona woda. Na miejsce wysłano pluton chemiczny straży pożarnej.
więcej
2017-07-25
Wróci podatek paliwowy?
Projekt nowego podatku drogowego (na razie) nie wejdzie w życie. Rząd ma znaleźć inne źródła finansowania, aby przeznaczyć zebrane środki na rzecz dróg lokalnych. Bielscy politycy PiS nie są jednak zgodni, skąd wziąć te pieniądze.
więcej
2017-07-25
Prawdziwa petarda na piątkowy wieczór
L.U.C, czyli Łukasz Rostkowski to polski raper i producent muzyczny, który łączy siły z Rebel Babel. Ten międzynarodowy projekt będący platformą spotkań muzyków, tekściarzy i kompozytorów z całej Europy zaprezentuje się w piątek na Letniej Scenie Sfery.
więcej
Komentarze:


  


(brak komentarzy)
Katalog Firmy »
Turystyka
Gastronomia
Uroda i moda
Reklama, poligrafia
Usługi
Handel detaliczny i hurtowy
Budownictwo
Motoryzacja
Doradztwo, finanse, podatki
Komputery, internet
Kursy i edukacja
Nieruchomości
Śluby i wesela
Medycyna i zdrowie
Przemysł i produkcja
Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2012-2014
Wykonanie: Tomasz Kwaśny      Grafika: Mateusz Godzic