Awanse i medale dla policjantów


2017-07-16, 10:30  |  komentarzy (0)

W piątek świętowali policjanci garnizonu bielskiego. Z okazji 98. rocznicy powstania policji, blisko dwustu funkcjonariuszom wręczono akty mianowania na wyższe stopnie policyjne oraz medale i odznaczenia resortowe.

Uroczyste obchody połączone były z nadaniem awansów dla wyróżniających się stróżów prawa. Nowe pagony założyło blisko dwustu funkcjonariuszy bielskiego garnizonu. Policjanci zostali także odznaczeni medalami. Doniosłym momentem uroczystości były wyróżnienia i podziękowania za współpracę złożone na ręce przedstawicieli władz Bielska-Białej i powiatu bielskiego. W czasie apelu szef Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej insp. Dariusz Matusiak podziękował osobom, które szczególnie troszczą się o sprawy bezpieczeństwa w regionie.

Po mianowaniach głos zabrali zaproszeni goście, w tym wicewojewoda śląski Jan Chrząszcz, prezydent Bielska-Białej Jacek Krywult, posłowie, duchowni oraz przedstawiciele związków zawodowych działających w policji. Na zakończenie uroczystości zastępca komendanta Komendy Wojewódzkiego Policji w Katowicach insp. Piotr Kucia podziękował policjantom za ich służbę. Złożył także podziękowania rodzinom policjantów za wyrozumiałość i wsparcie, którego udzielają na co dzień najbliższym.

bb

Artykuł wyświetlono 5485 razy
Najnowsze artykuły:
2017-09-21
Jest pogotowie przeciwpowodziowe - foto
Decyzją prezydenta w Bielsku-Białej wprowadzono dziś pogotowie przeciwpowodziowe. Poziom wody w Białej rośnie w tempie kilku centymetrów na godzinę i przed 17.00 wynosił 198 cm (o 2 cm mniej niż stan alarmowy). Mocno padać ma do jutrzejszego poranka.
więcej
2017-09-21
Szykują się na powódź
Sytuacja pogodowa jest dynamiczna, a prognozy zmieniają się praktycznie z każdą godziną. W magazynie przeciwpowodziowym przy ul. Krakowskiej jest 20 ton piasku i 3 tys. worków. System zarządzania kryzysowego w mieście działa całodobowo.
więcej
2017-09-21
Jutro darmowej komunikacji nie będzie
Europa obchodzić będzie jutro Dzień Bez Samochodu. Z tej okazji wiele gmin decyduje się wprowadzić na jeden dzień darmową komunikację miejską. W Bielsku-Białej pasażerowie korzystający z dobrodziejstw komunikacji miejskiej będą musieli skasować bilet.
więcej
Komentarze:


  


(brak komentarzy)
Katalog Firmy »
Turystyka
Gastronomia
Uroda i moda
Reklama, poligrafia
Usługi
Handel detaliczny i hurtowy
Budownictwo
Motoryzacja
Doradztwo, finanse, podatki
Komputery, internet
Kursy i edukacja
Nieruchomości
Śluby i wesela
Medycyna i zdrowie
Przemysł i produkcja
Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2012-2014
Wykonanie: Tomasz Kwaśny      Grafika: Mateusz Godzic