Będą świętować 20-lecie klubu


2017-07-17, 08:00  |  komentarzy (32)

W czwartek w Gemini Park odbędzie się przedsezonowa prezentacja drużyny Podbeskidzia. Imprezę uświetni występ Gosi Andrzejewicz. Startujący sezon jest wyjątkowy dla "Górali", bo klub świętować będzie 20. rocznice powstania.

W najbliższy czwartek, 20 lipca o godz. 17:00 w parku "W Dechę" na terenie Gemini Park odbędzie się prezentacja drużyny Podbeskidzia przed startem nowego sezonu. Podczas imprezy kibice po raz pierwszy zobaczą nowe stroje "Górali" na nadchodzący rok, a także zaprezentowani zostaną nowi zawodnicy. Prowadzącym imprezę będzie znany z Polsat Sport Sebastian Staszewski. Dodatkową atrakcją będzie koncert pochodzącej z Bielska-Białej wokalistki Gosi Andrzejewicz.

Startujący sezon jest wyjątkowy, ze względu na 20. rocznica powstania Podbeskidzia. Z tej okazji przez cały sezon klubowi towarzyszyć będzie szczególna oprawa wizualna: klubowy herb nawiązujący do rocznicy, dla kibiców wydana zostanie wyjątkowa seria klubowych upominków oraz szereg innych atrakcji.

bb

Artykuł wyświetlono 4704 razy
Najnowsze artykuły:
2017-07-25
Zielona woda w potoku Krzywa - foto
Około godz. 20.20 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, iż w potoku Krzywa przy ul. Montażowej w Bielsku-Białej płynie zielona woda. Na miejsce wysłano pluton chemiczny straży pożarnej.
więcej
2017-07-25
Wróci podatek paliwowy?
Projekt nowego podatku drogowego (na razie) nie wejdzie w życie. Rząd ma znaleźć inne źródła finansowania, aby przeznaczyć zebrane środki na rzecz dróg lokalnych. Bielscy politycy PiS nie są jednak zgodni, skąd wziąć te pieniądze.
więcej
2017-07-25
Prawdziwa petarda na piątkowy wieczór
L.U.C, czyli Łukasz Rostkowski to polski raper i producent muzyczny, który łączy siły z Rebel Babel. Ten międzynarodowy projekt będący platformą spotkań muzyków, tekściarzy i kompozytorów z całej Europy zaprezentuje się w piątek na Letniej Scenie Sfery.
więcej
Komentarze:


  

niezarejestrowany - cccc 2017-07-18 20:36
Bzdura. Pierwszy herb po fuzji (tak, fuzji) miał datę 1997 a nie 1995.
niezarejestrowany - ddd 2017-07-18 12:21
W 1997 roku nie nastąpiła fuzja, jak piszą niektórzy, ale włączenie sekcji piłkarskiej BBTS Włókniarz do DKS Komorowice. Dlatego też liczy się datę od 1995 roku, kiedy to ów DKS powstał. Dokładnie 11.07.1997 sekcja piłkarska opuszcza struktury BBTS Włókniarz, przyłączając się do powstałego w 1995 DKS Komorowice, który daje podwaliny pod budowę dzisiejszego Podbeskidzia Bielsko-Biała.
niezarejestrowany - zaz 2017-07-18 04:24
Podobno dla każdego kopacza sponsor przygotował wiadro żelu.
niezarejestrowany - anty tsp 2017-07-17 21:52
dziewczyny z ceramedu nie świętują 110 rocznicy powstania tsp
niezarejestrowany - Pudelek 2017-07-17 21:50
Czy Gosia S. na imprezie znów dosiądzie jakiegoś konia?
niezarejestrowany - gość 2017-07-17 18:58
Z tego, co wiem Gosia Andrzejewicz urodziła się w Bytomiu. Więc nie pochodzi a Bielska-Białej.
niezarejestrowany - koniuszka 2017-07-17 15:34
Centra handlowe jako centra kultury XXI wieku iiiiiihahhhhhaaaaaa
niezarejestrowany - podatnik 2017-07-17 13:38
Żenujące jak cały ten klub,szkoda że to zabawa za nasze pieniądze:(
niezarejestrowany - Jaspa 2017-07-17 13:23
W tym przypadku 22giej okrągłej rocznicy
niezarejestrowany - Jaspa 2017-07-17 13:22
Cytując klasyka "...dla uczczenia rocznicy powstania naszego przedsiębiorstwa.

Głos z sali – 31. rocznicy!

Osoba 5 – Tak jest! 31. okrągłej rocznicy!"
niezarejestrowany - bialanin 2017-07-17 13:00
trelele/ Bo dyskusja jest o gadżetach z datą 1995, które produkuje stowarzyszenie kibiców. O tym pisał Łukasz a ty z nim podjąłeś polemikę. Chyba że nie zrozumiałeś o czym pisał i polemizowałeś z czym innym? A stowarzyszenie TS Podbeskidzie, czyli "protoplasta" spółki akcyjnej, powstało w 2003 roku, więc też się ma nijak do twoich teorii
niezarejestrowany - trelelele 2017-07-17 12:48
nikt nie mowi o stowarzyszeniu kibiców, tylko stowarzyszeniu TS Podbeskidzie... skad ci sie tu w ogole kibice wzieli?
niezarejestrowany - bialanin 2017-07-17 12:29
trelele/ Stowarzyszenie kibiców, produkujące gadżety nie jest żadnym protoplastą spółki akcyjnej, co za bzdura! W 1997 roku nastąpiło połączenie DKS Komorowice (powstał w 1995) i BBTS (powstał w 1907). Albo przyjmujemy datę najstarszego z połączonych klubów (to wtedy 1907) albo datę połączenia (to wtedy 1997). Zresztą, nie tylko TSP ma kłopot z określeniem daty powstania. Widzew też do dziś toczy wielkie boje o to :-) A dlaczego kibice używają daty 1995? Po pierwsze tylko część kibiców, tzw. młyn, a po drugie doszukiwanie się logiki w środowisku kibolskim to jak szukanie yeti: podobno istnieje ale nikt nie widział
niezarejestrowany - dfd 2017-07-17 12:22
aaahahaha jaka żenada matko bosko
niezarejestrowany - bms 2017-07-17 12:21
Gosia aaaa o boze ! napewno bede ,a o ktorej bedzie na scenie??? zebym sie nie spuznił
niezarejestrowany - Łukasz 2017-07-17 12:00
trelele, tak i wymyślili to sobie dwa lata temu, kiedy Waszego 20-lecia nie chcieli świętować, żeby dzisiaj jak mają długi zarobić na brelokach kilka baniek, litości...
W 2011 nie było żadnych fuzji, łączenia klubów ani nic innego tylko zmiana spółki, ze względów formalnych, to niema nic do rzeczy, liczy się data połączenia klubów i tyle a to było w 1997.
PS. Protoplasta to najstarszy znany przodek, więc w tym przypadku byłaby to data 1907, nijak nie da się dopasować 1995, tylko ze względu na jakieś sentymenty niektórych grup kibiców, pokrzykują, że 1995 jest jedynym prawilnym.
niezarejestrowany - trelele 2017-07-17 11:21
@Łukasz

ale wiesz ze stowarzyszenie jest protoplatsą spółki? na twoja logik to spółka powstała w 2011 to taka jest data powstania klubu? bzdurna gadka mega, ale nie chce mi sie polemizowac. klub wymyslił sobie nowe hasło bo tonie w dlugach i celowo na 20-lecie bedzie produkowac gadzety - proste
niezarejestrowany - kokoeurospoko 2017-07-17 11:07
Łukasz, ok, dzieki za wyjasnienie.
niezarejestrowany - Łukasz 2017-07-17 11:03
kokoeurospoko, dlatego, że swoje gadżety niezależnie od oficjalnego sklepu klubowego sprzedaje stowarzyszenie, które może sobie wyprodukować szalik z jaka datą chcę, nie znaczy to, że wiąże się to datą powstania klubu. To, że stowarzyszenie bardziej gloryfikuje DKS to ich sprawa, ja mówię o faktach jak oficjalnie podchodzi się do dat powstania, nie można krzyczeć, ze 1995 jest jedyna prawilną datą ujmując historii drugiej strony czyli BBTSu z początkami w 1907. Należy pamiętać skąd wzięło się Podbeskidzie, i kiedy poszczególne kluby powstały, ale historia Podbeskidzia liczona jest od daty fuzji i od tego czasu pisze własną historię.
niezarejestrowany - piłka 2017-07-17 10:56
kokoeurospoko - szaliki z błędami wydrukowano ...... :)
niezarejestrowany - kokoeurospoko 2017-07-17 10:46
Łukasz, to czemu na szalikach i gadzetach Podbeskidzia jest 1995?? :)))))))))))))))))))))))))) hahahahahaha
niezarejestrowany - Łukasz 2017-07-17 10:42
Normalne, że 1997 wtedy nastąpiło połączenie dwóch klubów, które w ostatecznym rozrachunku dały początek Podbeskidziu. Pokrzykiwanie, ze nie, że 1995 jest po prostu dziecinne, bo na jakiej podstawie 1995 od DKSu a nie 1907 od BBTSu, liczy się kiedy zostały połączone oba kluby. To samo na przykładzie miasta, każdy wie, że Bielsko-Biała powstało w 1951 roku a nikt nie krzyczy, że nie. Każdy kto ma trochę oleju w głowie wie, że wcześniej oba miasta istniały osobno i każde ma swoją osobna datę powstania, ale jako całość liczy się właśnie to, ze połączenie nastąpiło w XX wieku. Na tej zasadzie data 1997 jest jedyną słuszną.
niezarejestrowany - BBfan 2017-07-17 10:39
kto to jest Gosia Andrzejewicz?
niezarejestrowany - ojdanadana 2017-07-17 10:29
hahahaha. udany klubik :))))))))))))))))))
niezarejestrowany - piłka kasa zło 2017-07-17 09:55
hahahhahaha ale was kibice robią w balona a wy chodzicie, pieniądze wydajecie, nerwy marnujecie a starszaki obracają kasą że hejjjjjjjj
Katalog Firmy »
Turystyka
Gastronomia
Uroda i moda