Zuchwała kradzież na oczach kamer


2017-07-17, 08:30  |  komentarzy (1)

Dwóch mężczyzn próbowało ukraść narzędzia z budowy znajdującej się w centrum Bielska-Białej. Myśleli, że kradzież ujdzie im na sucho, ale zdarzenie zarejestrowały kamery monitoringu miejskiego. Sprawców ujął patrol straży miejskiej.

Do zdarzenia doszło ok. godz. 2.20 w nocy z 12 na 13 lipca. Dyżurny monitoringu miejskiego zauważył dwóch dziwnie zachowujących się mężczyzn w rejonie ul. 3 Maja w Bielsku-Białej. Osoby te wynosiły przedmioty z znajdującej się nieopodal budowy. W rejon prawdopodobnego miejsca kradzieży natychmiast wysłany został patrol strażników miejskich, który ujął wskazane osoby.

W toku dalszych czynności ujawniono przy zatrzymanych skradzione chwilę wcześnij narzędzia budowlane. W związku z podejrzeniem popełnienia czynu zabronionego, sprawców oraz zabezpieczone narzędzia przekazano przybyłemu na miejsce patrolowi policji w celu przeprowadzenia dalszych czynności wyjaśniających.

bb

Artykuł wyświetlono 5958 razy
Najnowsze artykuły:
2017-07-25
Zielona woda w potoku Krzywa - foto
Około godz. 20.20 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, iż w potoku Krzywa przy ul. Montażowej w Bielsku-Białej płynie zielona woda. Na miejsce wysłano pluton chemiczny straży pożarnej.
więcej
2017-07-25
Wróci podatek paliwowy?
Projekt nowego podatku drogowego (na razie) nie wejdzie w życie. Rząd ma znaleźć inne źródła finansowania, aby przeznaczyć zebrane środki na rzecz dróg lokalnych. Bielscy politycy PiS nie są jednak zgodni, skąd wziąć te pieniądze.
więcej
2017-07-25
Prawdziwa petarda na piątkowy wieczór
L.U.C, czyli Łukasz Rostkowski to polski raper i producent muzyczny, który łączy siły z Rebel Babel. Ten międzynarodowy projekt będący platformą spotkań muzyków, tekściarzy i kompozytorów z całej Europy zaprezentuje się w piątek na Letniej Scenie Sfery.
więcej
Komentarze:


  

niezarejestrowany - wc piker 2017-07-17 11:55
hahaja... co robili?? myśleli?? nie no.. bez takich..
Katalog Firmy »
Turystyka
Gastronomia
Uroda i moda
Reklama, poligrafia
Usługi
Handel detaliczny i hurtowy
Budownictwo
Motoryzacja
Doradztwo, finanse, podatki
Komputery, internet
Kursy i edukacja
Nieruchomości
Śluby i wesela
Medycyna i zdrowie
Przemysł i produkcja
Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2012-2014
Wykonanie: Tomasz Kwaśny      Grafika: Mateusz Godzic