Zuchwała kradzież na oczach kamer


2017-07-17, 08:30  |  komentarzy (1)

Dwóch mężczyzn próbowało ukraść narzędzia z budowy znajdującej się w centrum Bielska-Białej. Myśleli, że kradzież ujdzie im na sucho, ale zdarzenie zarejestrowały kamery monitoringu miejskiego. Sprawców ujął patrol straży miejskiej.

Do zdarzenia doszło ok. godz. 2.20 w nocy z 12 na 13 lipca. Dyżurny monitoringu miejskiego zauważył dwóch dziwnie zachowujących się mężczyzn w rejonie ul. 3 Maja w Bielsku-Białej. Osoby te wynosiły przedmioty z znajdującej się nieopodal budowy. W rejon prawdopodobnego miejsca kradzieży natychmiast wysłany został patrol strażników miejskich, który ujął wskazane osoby.

W toku dalszych czynności ujawniono przy zatrzymanych skradzione chwilę wcześnij narzędzia budowlane. W związku z podejrzeniem popełnienia czynu zabronionego, sprawców oraz zabezpieczone narzędzia przekazano przybyłemu na miejsce patrolowi policji w celu przeprowadzenia dalszych czynności wyjaśniających.

bb

Artykuł wyświetlono 6051 razy
Najnowsze artykuły:
2017-09-25
Spór o parking przy stadionie
Po wyburzeniu obecnej siedziby Komendy Miejskiej Policji powstanie parking dla użytkowników pobliskiej hali sportowej, stadionu, Domu Żołnierza oraz mieszkańców osiedla. Rozważanych jest pięć projektów. Będzie skromnie lub na bogato.
więcej
2017-09-25
Biskup pojechał na wieś - foto
Do wystrzegania się zazdrości i leczenia związanych z nią kompleksów wezwał bp Piotr Greger podczas mszy w parafii pw. Opatrzności Bożej w Bielsku-Białej. W tym czasie bp Roman Pindel wizytował parafię w Przecieszynie, skąd pochodzi premier Beata Szydło.
więcej
2017-09-24
Niebo sprzyja rowerzystom - foto
Po wielodniowych ulewach dziś niebo nad Bielskiem-Białą przejaśniło się i tradycyjnie z placu Ratuszowego ruszył 43. Bielski Rodzinny Rajd Rowerowy. Trasa jesiennej edycji tej popularnej imprezy liczy około 31 km z półmetkiem w Starej Wsi.
więcej
Komentarze:


  

niezarejestrowany - wc piker 2017-07-17 11:55
hahaja... co robili?? myśleli?? nie no.. bez takich..
Katalog Firmy »
Turystyka
Gastronomia
Uroda i moda
Reklama, poligrafia
Usługi
Handel detaliczny i hurtowy
Budownictwo
Motoryzacja
Doradztwo, finanse, podatki
Komputery, internet
Kursy i edukacja
Nieruchomości
Śluby i wesela
Medycyna i zdrowie
Przemysł i produkcja
Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2012-2014
Wykonanie: Tomasz Kwaśny      Grafika: Mateusz Godzic