Kocha pozować do zdjęć i nie ukrywa dużych ambicji. Żaneta Witas została „Dziewczyną Sierpnia” w konkursie organizowanym przez agencję Grabowska Models oraz nasz portal. Bierze w nim udział 12 wyjątkowych pań, które rywalizują o tytuł „Dziewczyny Roku”.

Żaneta Witas jest tegoroczną absolwentką Gimnazjum im. Św. Królowej Jadwigi w Gilowicach. Bardzo lubi się uczyć. Chce kontynuować naukę w Bielsku-Białej na kierunku biologia-chemia, gdyż po maturze planuje studiować medycynę na Uniwersytecie Jagiellońskim. - Marzę o zawodzie lekarza. Lubię pomagać innym ludziom - tłumaczy Żaneta.

Ma wiele zainteresowań, a jednym z nich jest aktorstwo. Uwielbia odrywać się od rzeczywistego świata, aby wcielać się na scenie w inną osobę. Na amatorskiej scenie teatralnej występowała już z zawodowymi aktorami. Uprawia sport. Obecnie trenuje piłkę ręczną i występuje w podbeskidzkiej lidze amatorskiej dziewcząt. Przez sześć lat uprawiała taniec nowoczesny.

Bardzo lubi pozować do zdjęć i nie ukrywa dużych ambicji w tej dziedzinie. Zapewnia, że będzie się starała pogodzić naukę z modelingiem. Żanecie śni się sława topowej modelki. Czy uda jej się z realizować rozległe plany życiowe? - Jestem bardzo ambitna - zwierza się nasza rozmówczyni.

Żaneta Witas została wybrana „Dziewczyną Sierpnia” w wielkim konkursie organizowanym przez agencję Grabowska Models oraz portal bielsko.biala.pl (szczegółowo pisaliśmy o nim w artykule Są wyjątkowe i każda może wygrać - foto). Do ostatniego etapu rywalizacji zakwalifikowało się 12 wyjątkowych dziewcząt i pań. Całą „szczęśliwą dwunastkę” zaprosimy na profesjonalną sesję fotograficzną, z której powstanie kalendarz charytatywny na rok 2018.

Co miesiąc na naszych łamach prezentujemy kolejno wszystkie "Dziewczyny Miesiąca". „Dziewczynę Roku” z tego grona wybiorą internauci. Zostanie nią ta z kandydatek, która otrzyma najwięcej polubień (tzw. lajków) w głosowaniu na stronie głównej portalu. Głosowanie rozpocznie się po prezentacji wszystkich kandydatek.

Sponsorem sierpniowej kartki z kalendarza 2018 jest Karczma Rogata, której właściciel Krzysztof Hankus wręczył Żanecie statuetkę „Dziewczyny Sierpnia”. Gratulujemy sukcesu i życzymy powodzenia w głosowaniu na „Dziewczynę Roku”! Nagrody dla wszystkich kandydatek ufundowała Tkalnia Urody Day SPA oraz firma Beauty Concept.

rok

Foto: Sławomir Jurczak
makijaż: "Aisha makeup artist "Joanna Galus
Wszystkie Dziewczyny Miesiąca znajdziesz TUTAJ