Jest autorem nowej jakości na polskiej scenie muzycznej. Ma na koncie hity znane z anten radiowych, wśród których utwór „Każdego dnia” do dziś pozostaje wielkim przebojem. Dziś na Letniej Scenie Sfery zobaczymy i usłyszymy Mesajah!

Mesajah lub Manolo to urodzony we Wrocławiu niespełna 32-letni wokalista reggae, dancehall, raggamuffin, autor tekstów, producent i kompozytor. Jego ojciec pochodzi z Peru i posiada korzenie peruwiańsko-hiszpańskie, matka jest Polką. W 2003 wraz ze swoim bratem Paxonem oraz kolegą Yanazem utworzył grupę Natural Dread Killaz. Wspólnie wydali dwa albumy studyjne. 

Utwór „Każdego dnia” z pierwszej solowej płyty artysty do dziś pozostaje wielkim przebojem. Za czwarty w karierze album „Powrót do korzeni” Mesajah otrzymał nominację do Fryderyków 2017. Singiel z tego krążka przyniósł mu także zwycięstwo w konkursie Premier Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.

Koncert popularnego wokalisty reggae odbędzie w piątek, 11 sierpnia o godz. 19.30 na placu Bolka i Lolka. Wstęp wolny. Mesajah zaśpiewa m.in. utwory ze swojej najnowszej płyty. Portal bielsko.biala.pl jest patronem medialnym Letniej Sceny Sfery.

bb