Radiowóz z gratulacjami od ministra - foto


2017-08-11, 07:30  |  komentarzy (8)

Z udziałem zastępcy komendanta głównego policji nadinsp. Jana Lacha uroczyście otwarto wczoraj Posterunek Policji w Kozach. Na dobry początek swojej działalności policjanci z posterunku otrzymali nowy, nieoznakowany radiowóz.

W uroczystościach uczestniczyli m.in. wicewojewoda śląski Jan Chrząszcz, poseł Jacek Falfus, prezydent Bielska-Białej Jacek Krywult, zastępca komendanta wojewódzkiego policji w Katowicach insp. Piotr Kucia, a także szef bielskiej policji insp. Dariusz Matusiak i wójt gminy Kozy Krzysztof Fiałkowski. Obecni byli przedstawiciele lokalnych samorządów oraz mieszkańcy Kóz.

Po przecięciu wstęgi i poświęceniu jednostki przez policyjnych kapelanów ks. Mariusza Olejnika i ks. Tadeusza Konika oraz ks. Tomasza Kotlarskiego z miejscowej parafii pod wezwaniem Św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza, kierownik posterunku asp.szt. Roman Szybiak odebrał z rąk przełożonych kluczyki do nowego, nieoznakowanego radiowozu marki opel astra.

- Nowoczesna policja, dobrze wyszkolone kadry i współpraca ze społeczeństwem dają gwarancję właściwego działania funkcjonariuszy i zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańcom - mówił w swoim wystąpieniu generał Lach. Wiceszef polskich policjantów przekazał  obecnym gratulacje od ministra spraw wewnętrznych i administracji Mariusza Błaszczaka za zaangażowanie w budowę bezpieczeństwa wraz z życzeniami wszelkiej pomyślności.

Podczas uroczystości głos zabrał wicewojewoda Jan Chrząszcz, który podziękował zastępcy komendanta wojewódzkiego policji w Katowicach insp. Piotrowi Kuci za osobiste zaangażowanie w modernizację i powstanie nowych jednostek policji na całym Śląsku. Poseł Jacek Falfus podkreślił, że bielski garnizon jest jednym z najbezpieczniejszych w województwie. - To zasługa policjantów i kierownictwa - stwierdził parlamentarzysta (o nowej placówce policji w powiecie bielskim pisaliśmy także w artykule Siedmiu policjantów w nowym posterunku).

bb

Foto: KMP w Bielsku-Białej

Artykuł wyświetlono 3761 razy


Galeria:


Najnowsze artykuły:
2017-08-24
Pół miasta bez przystanku
MZK zapewnia, że godziny kursowania autobusów są uzgodnione z zakładami pracy, co w pełni zaspokaja potrzeby komunikacyjne pracowników. W trosce o pasażerów przewoźnik planuje uruchomienie dodatkowego przystanku przy Warszawskiej.
więcej
2017-08-24
Będzie prywatyzacja bielskiej Thermy?
Jeszcze w 2015 radni wyrazili zgodę na podjęcie działań zmierzających do sprzedaży PK Therma. Teraz miasto zleciło przygotowanie operatu wartości przedsiębiorstwa. Czy są to przygotowania do prywatyzacji firmy dostarczającej ciepło do bielskich domów?
więcej
2017-08-24
Udają policjantów tropiących oszustów
W Bielsku-Białej pojawili się fałszywi policjanci. Kontaktują się z wytypowanymi osobami, twierdząc, że pracują nad sprawą fałszerstwa dowodów osobistych i wyłudzania kredytów. Informują, że oszczędności zgromadzone w bankach są zagrożone.
więcej
Komentarze:


  

niezarejestrowany - abcedf 2017-08-11 12:48
@Gość-obys nie musial z ich uslug korzystac. Wiesz Panie Gość ile z twojego i mojego podatku idzie na mundurowych?! Ok 2-3zl rocznie, jak bedziesz chcial to na bank Tobie dadza na kolejne lata.
Doqueverstebh 2017-08-11 11:16
Ta Astra to będzie służyć jako co? Drogówka czy dla kryminalnych?
niezarejestrowany - laweta 2017-08-11 11:07
a motorola też tam robi?
niezarejestrowany - Gość 2017-08-11 10:37
Kolejna szopa dp utrzymania.... MASAKRA.....
niezarejestrowany - JacekK 2017-08-11 09:11
a co tam robił nasz Jacek Nożycoręki? Załapał się na przecięcie wstęgi?
niezarejestrowany - Brrr 2017-08-11 08:58
Ile Ci czarni nas kosztują?
niezarejestrowany - ... 2017-08-11 08:44
Oczywiście bez Twojego komentarza się nie obeszło...
niezarejestrowany - Grrrr 2017-08-11 08:36
Oczywiście bez czarnych darmozjadów się nie obeszło ....
Katalog Firmy »
Turystyka
Gastronomia
Uroda i moda
Reklama, poligrafia
Usługi
Handel detaliczny i hurtowy
Budownictwo
Motoryzacja
Doradztwo, finanse, podatki
Komputery, internet
Kursy i edukacja
Nieruchomości
Śluby i wesela
Medycyna i zdrowie
Przemysł i produkcja
Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2012-2014
Wykonanie: Tomasz Kwaśny      Grafika: Mateusz Godzic