Radiowóz z gratulacjami od ministra - foto


2017-08-11, 07:30  |  komentarzy (8)

Z udziałem zastępcy komendanta głównego policji nadinsp. Jana Lacha uroczyście otwarto wczoraj Posterunek Policji w Kozach. Na dobry początek swojej działalności policjanci z posterunku otrzymali nowy, nieoznakowany radiowóz.

W uroczystościach uczestniczyli m.in. wicewojewoda śląski Jan Chrząszcz, poseł Jacek Falfus, prezydent Bielska-Białej Jacek Krywult, zastępca komendanta wojewódzkiego policji w Katowicach insp. Piotr Kucia, a także szef bielskiej policji insp. Dariusz Matusiak i wójt gminy Kozy Krzysztof Fiałkowski. Obecni byli przedstawiciele lokalnych samorządów oraz mieszkańcy Kóz.

Po przecięciu wstęgi i poświęceniu jednostki przez policyjnych kapelanów ks. Mariusza Olejnika i ks. Tadeusza Konika oraz ks. Tomasza Kotlarskiego z miejscowej parafii pod wezwaniem Św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza, kierownik posterunku asp.szt. Roman Szybiak odebrał z rąk przełożonych kluczyki do nowego, nieoznakowanego radiowozu marki opel astra.

- Nowoczesna policja, dobrze wyszkolone kadry i współpraca ze społeczeństwem dają gwarancję właściwego działania funkcjonariuszy i zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańcom - mówił w swoim wystąpieniu generał Lach. Wiceszef polskich policjantów przekazał  obecnym gratulacje od ministra spraw wewnętrznych i administracji Mariusza Błaszczaka za zaangażowanie w budowę bezpieczeństwa wraz z życzeniami wszelkiej pomyślności.

Podczas uroczystości głos zabrał wicewojewoda Jan Chrząszcz, który podziękował zastępcy komendanta wojewódzkiego policji w Katowicach insp. Piotrowi Kuci za osobiste zaangażowanie w modernizację i powstanie nowych jednostek policji na całym Śląsku. Poseł Jacek Falfus podkreślił, że bielski garnizon jest jednym z najbezpieczniejszych w województwie. - To zasługa policjantów i kierownictwa - stwierdził parlamentarzysta (o nowej placówce policji w powiecie bielskim pisaliśmy także w artykule Siedmiu policjantów w nowym posterunku).

bb

Foto: KMP w Bielsku-Białej

Artykuł wyświetlono 3827 razy


Galeria:


Najnowsze artykuły:
2017-10-21
Ikarusy do kasacji
MZK w Bielsku-Białej ma ich jeszcze 14. Najbardziej wysłużone woziły pasażerów przez ponad ćwierć wieku. Dały się poznać jako bezawaryjne i bardzo proste w obsłudze, choć wyjątkowo hałaśliwe i nie spełniające dzisiejszych norm ekologicznych.
więcej
2017-10-21
Bielskie lekarki protestują w Warszawie
Dwie bielskie lekarki uczestniczą w proteście w Warszawie. W Bielsku-Białej do protestujących dołączają kolejne grupy zawodowe medyków. W szpitalach i w przychodniach spotkamy lekarzy, ratowników i pielęgniarki w koszulkach z napisami poparcia dla protes
więcej
2017-10-21
W obronie prosiąt na placu Reksia - foto
W całej UE odbywały się wczoraj protesty ekologów przeciwko niehumanitarnym metodom hodowli zwierząt. Podpisy w ramach akcji pod hasłem „Pomóż prosiętom” zbierane były również w polskich miastach, m.in. w Katowicach, Łodzi, Gdańsku i Bielsku-Białej.
więcej
Komentarze:


  

niezarejestrowany - abcedf 2017-08-11 12:48
@Gość-obys nie musial z ich uslug korzystac. Wiesz Panie Gość ile z twojego i mojego podatku idzie na mundurowych?! Ok 2-3zl rocznie, jak bedziesz chcial to na bank Tobie dadza na kolejne lata.
Doqueverstebh 2017-08-11 11:16
Ta Astra to będzie służyć jako co? Drogówka czy dla kryminalnych?
niezarejestrowany - laweta 2017-08-11 11:07
a motorola też tam robi?
niezarejestrowany - Gość 2017-08-11 10:37
Kolejna szopa dp utrzymania.... MASAKRA.....
niezarejestrowany - JacekK 2017-08-11 09:11
a co tam robił nasz Jacek Nożycoręki? Załapał się na przecięcie wstęgi?
niezarejestrowany - Brrr 2017-08-11 08:58
Ile Ci czarni nas kosztują?
niezarejestrowany - ... 2017-08-11 08:44
Oczywiście bez Twojego komentarza się nie obeszło...
niezarejestrowany - Grrrr 2017-08-11 08:36
Oczywiście bez czarnych darmozjadów się nie obeszło ....
Katalog Firmy »
Turystyka
Gastronomia
Uroda i moda
Reklama, poligrafia
Usługi
Handel detaliczny i hurtowy
Budownictwo
Motoryzacja
Doradztwo, finanse, podatki
Komputery, internet
Kursy i edukacja
Nieruchomości
Śluby i wesela
Medycyna i zdrowie
Przemysł i produkcja
Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2012-2014
Wykonanie: Tomasz Kwaśny      Grafika: Mateusz Godzic