W ten weekend na terenie hali Pod Dębowcem w Bielsku-Białej odbędzie się wielka impreza motoryzacyjna. "MOTO SHOW” to m.in. wystawa samochodów amerykańskich i motocykli, zlot pojazdów zabytkowych i pokazy kaskaderskie. Będzie też pokaz strojów kąpielowych i wybory miss.

Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji dla wszystkich. Młodzież z pewnością przyciągnie zlot oraz wystawa pojazdów modyfikowanych - Tuning/Stance/Car Protect. Podczas American Cars&Custom miłośnicy samochodów amerykańskich będą mogli oglądać potężne samochody z mocnymi silnikami. Do fanów starszych pojazdów adresowany jest zlot samochodów zabytkowych.

Miłośników dwóch kółek organizatorzy zapraszają na wystawę oraz zlot motocykli, a właścicieli sprzętu grającego na międzynarodowe zawody Car Audio. Ekskluzywne samochody, o których inni mogą pomarzyć, zobaczymy na Dream Cars. Wszyscy kierowcy amatorzy będą mogli sprawdzić swoje umiejętności podczas zawodów samochodowych.

Wyczyny kaskaderskie są najbardziej emocjonującą i widowiskową dyscypliną ekstremalną sportów motoryzacyjnych. W programie m.in. Drift Taxi, Stunt i Quady. Wiele emocji czeka kierowców i widzów zawodów Wrak Race, których głównym celem jest uświadomienie, że sport samochodowy nie musi być drogi. Za to dzięki nim można się dobrze bawić, ścigać i wygrywać.

Podczas imprezy, która odbędzie się w dniach 12-13 sierpnia zaprezentowana zostanie cała historia motoryzacji "Od powstania koła do pojazdów hybrydowych”. Będzie zlot food trucków, tor kartingowy, pokaz mody i strojów kąpielowych oraz wybory miss Moto Show. W strefie bezpieczeństwa widzowie będą mogli skorzystać z symulatorów zderzenia, dachowania, jazdy i przeciążeń. Więcej informacji, w tym ceny biletów znajdziesz TUTAJ.

bb