Szybkie samochody i piękne kobiety - foto


2017-08-11, 10:10  |  komentarzy (1)

W ten weekend na terenie hali Pod Dębowcem w Bielsku-Białej odbędzie się wielka impreza motoryzacyjna. "MOTO SHOW” to m.in. wystawa samochodów amerykańskich i motocykli, zlot pojazdów zabytkowych i pokazy kaskaderskie. Będzie też pokaz strojów kąpielowych i wybory miss.

Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji dla wszystkich. Młodzież z pewnością przyciągnie zlot oraz wystawa pojazdów modyfikowanych - Tuning/Stance/Car Protect. Podczas American Cars&Custom miłośnicy samochodów amerykańskich będą mogli oglądać potężne samochody z mocnymi silnikami. Do fanów starszych pojazdów adresowany jest zlot samochodów zabytkowych.

Miłośników dwóch kółek organizatorzy zapraszają na wystawę oraz zlot motocykli, a właścicieli sprzętu grającego na międzynarodowe zawody Car Audio. Ekskluzywne samochody, o których inni mogą pomarzyć, zobaczymy na Dream Cars. Wszyscy kierowcy amatorzy będą mogli sprawdzić swoje umiejętności podczas zawodów samochodowych.

Wyczyny kaskaderskie są najbardziej emocjonującą i widowiskową dyscypliną ekstremalną sportów motoryzacyjnych. W programie m.in. Drift Taxi, Stunt i Quady. Wiele emocji czeka kierowców i widzów zawodów Wrak Race, których głównym celem jest uświadomienie, że sport samochodowy nie musi być drogi. Za to dzięki nim można się dobrze bawić, ścigać i wygrywać.

Podczas imprezy, która odbędzie się w dniach 12-13 sierpnia zaprezentowana zostanie cała historia motoryzacji "Od powstania koła do pojazdów hybrydowych”. Będzie zlot food trucków, tor kartingowy, pokaz mody i strojów kąpielowych oraz wybory miss Moto Show. W strefie bezpieczeństwa widzowie będą mogli skorzystać z symulatorów zderzenia, dachowania, jazdy i przeciążeń. Więcej informacji, w tym ceny biletów znajdziesz TUTAJ.

bb

Artykuł wyświetlono 4325 razy


Galeria:Najnowsze artykuły:
2017-10-18
Katowice tańsze od Bielska-Białej?
- Musimy świadomie decydować, czy chcemy za pośrednictwem spółek komunalnych wydawać pieniądze na klub sportowy, bo to wpływa na koszty wody, ścieków i śmieci - wylicza poseł, który zaprezentuje dziś mapę wydatków publicznych w mieście.
więcej
2017-10-18
Nagroda dla bielskiej fabryki czekolady
W Teatrze Polskim odbyła się gala finałowa prestiżowego konkursu Firma Roku 2017, którego celem już po raz ósmy było wyłonienie najlepszych firm z Podbeskidzia i uhonorowanie ich statuetką mitycznego Dedala. W Bielsku-Białej wygrała fabryka czekolady.
więcej
2017-10-18
Sześć ofert na przebudowę Dębowca
Sześć ofert wpłynęło w postępowaniu przetargowym na rozbudowę ul. Dębowiec i Skarpowej w Bielsku-Białej. Oferty cenowe wahają się od 4,8 do 5,7 mln zł. To pierwszy etap rozbudowy dróg, które łączą popularne tereny rekreacyjne w mieście.
więcej
Komentarze:


  

niezarejestrowany - ooo 2017-08-11 13:10
Piękne samochody i szybkie kobiety
Katalog Firmy »
Turystyka
Gastronomia
Uroda i moda
Reklama, poligrafia
Usługi
Handel detaliczny i hurtowy
Budownictwo
Motoryzacja
Doradztwo, finanse, podatki
Komputery, internet
Kursy i edukacja
Nieruchomości
Śluby i wesela
Medycyna i zdrowie
Przemysł i produkcja
Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2012-2014
Wykonanie: Tomasz Kwaśny      Grafika: Mateusz Godzic