Mesajah ściągnął tłumy - galeria


2017-08-12, 07:30  |  komentarzy (0)

Mesajah rozpoczął wczorajszy koncert od miksu swoich najbardziej znanych przebojów i już na początku rozkręcił fanów pod sceną. Potem było nieco spokojniej, ale nadal w rytmicznych, bujających reggae'owych rytmach.

Kolejny koncert Letniej Sceny Sfery przyciągnął wczoraj wielu bielszczan. Tym razem na placu Bolka i Lolka wystąpił Mesajah. Manuel Rengifo Diaz, bo tak właściwie nazywa się wokalista, wraz z zespołem rozpoczął koncert od miksu swoich najbardziej znanych przebojów i już na początku rozkręcił fanów pod sceną.

Potem było nieco spokojniej, ale nadal w rytmicznych, bujających reggae'owych rytmach. Pod koniec koncertu można było usłyszeć jedną z piosenek napisanych przez Mesajaha wspólnie z jego pierwszym zespołem Natural Dread Killaz. Koncert zakończył się bisem największego przeboju wykonawcy - "Każdego dnia".

Portal bielsko.biala.pl jest patronem medialnym Letniej Sceny Sfery.

Foto: Piotr Bieniecki
Warunki zakupu i wykorzystania zdjęć

Artykuł wyświetlono 7220 razy


Galeria:


Najnowsze artykuły:
2017-10-21
Ikarusy do kasacji
MZK w Bielsku-Białej ma ich jeszcze 14. Najbardziej wysłużone woziły pasażerów przez ponad ćwierć wieku. Dały się poznać jako bezawaryjne i bardzo proste w obsłudze, choć wyjątkowo hałaśliwe i nie spełniające dzisiejszych norm ekologicznych.
więcej
2017-10-21
Bielskie lekarki protestują w Warszawie
Dwie bielskie lekarki uczestniczą w proteście w Warszawie. W Bielsku-Białej do protestujących dołączają kolejne grupy zawodowe medyków. W szpitalach i w przychodniach spotkamy lekarzy, ratowników i pielęgniarki w koszulkach z napisami poparcia dla protes
więcej
2017-10-21
W obronie prosiąt na placu Reksia - foto
W całej UE odbywały się wczoraj protesty ekologów przeciwko niehumanitarnym metodom hodowli zwierząt. Podpisy w ramach akcji pod hasłem „Pomóż prosiętom” zbierane były również w polskich miastach, m.in. w Katowicach, Łodzi, Gdańsku i Bielsku-Białej.
więcej
Komentarze:


  


(brak komentarzy)
Katalog Firmy »
Turystyka
Gastronomia
Uroda i moda
Reklama, poligrafia
Usługi
Handel detaliczny i hurtowy
Budownictwo
Motoryzacja
Doradztwo, finanse, podatki
Komputery, internet
Kursy i edukacja
Nieruchomości
Śluby i wesela
Medycyna i zdrowie
Przemysł i produkcja
Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2012-2014
Wykonanie: Tomasz Kwaśny      Grafika: Mateusz Godzic