Mesajah ściągnął tłumy - galeria


2017-08-12, 07:30  |  komentarzy (0)

Mesajah rozpoczął wczorajszy koncert od miksu swoich najbardziej znanych przebojów i już na początku rozkręcił fanów pod sceną. Potem było nieco spokojniej, ale nadal w rytmicznych, bujających reggae'owych rytmach.

Kolejny koncert Letniej Sceny Sfery przyciągnął wczoraj wielu bielszczan. Tym razem na placu Bolka i Lolka wystąpił Mesajah. Manuel Rengifo Diaz, bo tak właściwie nazywa się wokalista, wraz z zespołem rozpoczął koncert od miksu swoich najbardziej znanych przebojów i już na początku rozkręcił fanów pod sceną.

Potem było nieco spokojniej, ale nadal w rytmicznych, bujających reggae'owych rytmach. Pod koniec koncertu można było usłyszeć jedną z piosenek napisanych przez Mesajaha wspólnie z jego pierwszym zespołem Natural Dread Killaz. Koncert zakończył się bisem największego przeboju wykonawcy - "Każdego dnia".

Portal bielsko.biala.pl jest patronem medialnym Letniej Sceny Sfery.

Foto: Piotr Bieniecki
Warunki zakupu i wykorzystania zdjęć

Artykuł wyświetlono 6987 razy


Galeria:


Najnowsze artykuły:
2017-08-24
Pół miasta bez przystanku
MZK zapewnia, że godziny kursowania autobusów są uzgodnione z zakładami pracy, co w pełni zaspokaja potrzeby komunikacyjne pracowników. W trosce o pasażerów przewoźnik planuje uruchomienie dodatkowego przystanku przy Warszawskiej.
więcej
2017-08-24
Będzie prywatyzacja bielskiej Thermy?
Jeszcze w 2015 radni wyrazili zgodę na podjęcie działań zmierzających do sprzedaży PK Therma. Teraz miasto zleciło przygotowanie operatu wartości przedsiębiorstwa. Czy są to przygotowania do prywatyzacji firmy dostarczającej ciepło do bielskich domów?
więcej
2017-08-24
Udają policjantów tropiących oszustów
W Bielsku-Białej pojawili się fałszywi policjanci. Kontaktują się z wytypowanymi osobami, twierdząc, że pracują nad sprawą fałszerstwa dowodów osobistych i wyłudzania kredytów. Informują, że oszczędności zgromadzone w bankach są zagrożone.
więcej
Komentarze:


  


(brak komentarzy)
Katalog Firmy »
Turystyka
Gastronomia
Uroda i moda
Reklama, poligrafia
Usługi
Handel detaliczny i hurtowy
Budownictwo
Motoryzacja
Doradztwo, finanse, podatki
Komputery, internet
Kursy i edukacja
Nieruchomości
Śluby i wesela
Medycyna i zdrowie
Przemysł i produkcja
Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2012-2014
Wykonanie: Tomasz Kwaśny      Grafika: Mateusz Godzic