W miniony piątek informowaliśmy, że śliczna wicemiss Beskidów Małgorzata Habdas poleciała do Malezji, aby reprezentować Polskę w konkursie Miss Cosmopolitan World 2017. Z egzotyką jej do twarzy, o czym świadczą zdjęcia, które przesyła do naszego portalu.

Małgosia Habdas z Żywca ma 24 lata i 170 cm wzrostu. To Miss Południa Nastolatek 2010, III wicemiss Beskidów 2014, finalistka Miss Polski 2014 oraz zwyciężczyni konkursu Tourism Queen International, który odbył się w 2015 w Chinach. Na wybiegach reprezentuje agencję Grabowska Models.

Gosia od piątku przebywa Kuala Lumpur w Malezji, gdzie 16 września weźmie udział w gali konkursu Miss Cosmopolitan World 2017. - Pierwszy dzień zgrupowania był naprawdę intensywny - relacjonuje piękna Góralka. - Z samego rana rozpoczęliśmy sesję zdjęciową do katalogu. W tym roku podczas gali zabraknie strojów kąpielowych, ale... planowany jest pokaz bielizny.

W finale wystąpi 38 dziewcząt z całego świata. Czas, który pozostał do gali wypełnią im treningi, sesje fotograficzne, próby układów choreograficznych, zwiedzanie kraju czy rozmowy z jurorami. Na scenie reprezentantka Polski zaprezentuje dwa stroje dostarczone przez bielskie pracownie mody. Podczas sesji do katalogu konkursowego piękna Gosia wystąpiła w sukni ślubnej i biżuterii salonu Gracja.

bb