Pod koniec wakacji w Bielsku-Białej odbył się charytatywny turniej piłki ręcznej na piasku na rzecz 15-letniego Szymona z Wilkowic. Na licytacji można było wygrać m.in. odkurzacz i sprzątanie mieszkania przez radną Małgorzatę Zarębska. Usługa porządkowa była warta 600 zł.

Podczas turnieju charytatywnego na terenach kąpieliska Start w Cygańskim Lesie zbierano środki potrzebne na rehabilitację młodego skoczka narciarskiego Szymona Olka z klubu Klimczok-Bystra, który trzy lata temu uległ wypadkowi na zawodach Lotos Cup w Zakopanem. Teraz każdy jego dzień wypełniony jest intensywną i bolesną rehabilitacją, aby wrócić do normalnego życia (o turnieju i jego bohaterze pisaliśmy szczegółowo w artykule Atrakcyjny weekend na kąpielisku - foto).

W ramach akcji wsparcia Szymona na licytację wystawiono wiele przedmiotów, w tym również odkurzacz wraz z… usługą sprzątania mieszkania przez radną Małgorzatę Zarębską. Licytację wygrał Pan Radosław z Bielska-Białej. Zapytaliśmy bielszczanina, czy radna dotrzymała słowa i wywiązała się z umowy. Okazuje się, że w ostatnich dniach nieruchomość zwycięzcy licytacji została starannie wysprzątana. Dzięki temu na rehabilitację chorego chłopca trafiło 600 zł.

bak