Bielska radna świetnie sprząta - foto


2017-09-12, 08:38  |  komentarzy (39)

Pod koniec wakacji w Bielsku-Białej odbył się charytatywny turniej piłki ręcznej na piasku na rzecz 15-letniego Szymona z Wilkowic. Na licytacji można było wygrać m.in. odkurzacz i sprzątanie mieszkania przez radną Małgorzatę Zarębska. Usługa porządkowa była warta 600 zł.

Podczas turnieju charytatywnego na terenach kąpieliska Start w Cygańskim Lesie zbierano środki potrzebne na rehabilitację młodego skoczka narciarskiego Szymona Olka z klubu Klimczok-Bystra, który trzy lata temu uległ wypadkowi na zawodach Lotos Cup w Zakopanem. Teraz każdy jego dzień wypełniony jest intensywną i bolesną rehabilitacją, aby wrócić do normalnego życia (o turnieju i jego bohaterze pisaliśmy szczegółowo w artykule Atrakcyjny weekend na kąpielisku - foto).

W ramach akcji wsparcia Szymona na licytację wystawiono wiele przedmiotów, w tym również odkurzacz wraz z… usługą sprzątania mieszkania przez radną Małgorzatę Zarębską. Licytację wygrał Pan Radosław z Bielska-Białej. Zapytaliśmy bielszczanina, czy radna dotrzymała słowa i wywiązała się z umowy. Okazuje się, że w ostatnich dniach nieruchomość zwycięzcy licytacji została starannie wysprzątana. Dzięki temu na rehabilitację chorego chłopca trafiło 600 zł.

bak

Artykuł wyświetlono 9741 razy
Najnowsze artykuły:
2017-09-19
Pierwsza bielska stacja dla „elektryków”
Wkrótce w Bielsku-Białej uruchomiona zostanie pierwsza stacja ładowania pojazdów elektrycznych. Urządzenie należące do spółki Greenway Poland stanie na parkingu Gemini Park. Do końca roku z możliwości ładowania pojazdów będzie można skorzystać bezpłatnie.
więcej
2017-09-19
Niewykorzystana szansa doliny Krzywej
Tereny w Lipniku Górnym mogłyby stać się turystyczną atrakcją miasta. Najpierw należy je jednak odpowiednio zagospodarować. Trasa w dolinie potoku Krzywa pogodziła interesy spacerowiczów, rowerzystów i narciarzy. Ale projekt został odrzucony.
więcej
2017-09-19
Sensacyjne odkrycie na budowie - foto
Dwa fragmenty murów z XIX oraz XVII lub XVIII wieku odkryto przy przebudowie bielskiej ul. Stojałowskiego. Natrafiono na nie w rejonie budynku nr 10, gdzie rzeka Niwka wpada do Białej. Teraz na ważne pytania powinni odpowiedzieć archeolodzy.
więcej
Komentarze:


  

niezarejestrowany - Kawa 2017-09-15 20:14
DO JAVA-Bądz konsekwentny. Nie zmieniaj zdania bo będziesz jak wcześniej mało wiarygodny.
niezarejestrowany - JAVA 2017-09-15 18:38
Do Kawa - sorry !!! wychodzi na to,że publikacje i tezy głoszone przez wybitnego filozofa prof,T.Kotarbińskiego znalazły się na indeksie dzieł zakazanych w III RP. Szkoda ale w dziwnych czasach żyjemy. Pozdrawiam
niezarejestrowany - Ela 2017-09-15 10:01
Do zwolenników i przeciwników Pani Zarębskiej.Powiem tak.Nie piszcie. Popatrzcie na zdjęcie . Kto patrzy ten widzi. Pozdrawiam.
niezarejestrowany - Kawa 2017-09-15 09:44
DO JAVA - Dziękuje. Pierwszy Twój wpis pod którym pragnę się podpisać.
niezarejestrowany - Beata 2017-09-15 09:41
Dajcie już spokój tej kobiecie jak umiała tak posprzątała
Ukryty 2017-09-15 09:33
Komentarz został ukryty, ponieważ naruszał regulamin portalu.
niezarejestrowany - Arek 2017-09-15 09:19
Szymon trzymaj się .Dużo zdrowia. Pani Małgosiu dużo osób pomaga tej rodzinie.I bardzo dobrze. Po cichu bez rozgłosu i fotografii. Tak dla pani przemyślenia
niezarejestrowany - Bartek 2017-09-15 08:50
Fajnie wyszło z tym piwkiem w tle
niezarejestrowany - KAWA 2017-09-15 08:49
Do JAVA - Nie myśl ....... pomyśl głową
niezarejestrowany - JAVA 2017-09-14 23:32
Panowie co się z wami dzieje.Krytykujecie fotografie albo fartuszek wam się nie podoba. Może to wina testosteronu ? Mnie się podoba radna pani Zarębska. Na pewno lepiej wygląda od pana WONSA przypasowującego koszulkę kopaczy z TSP.
niezarejestrowany - Marek 2017-09-12 15:14
czy strój był kupiony w Obsessive ?
Ukryty 2017-09-12 14:47
Komentarz został ukryty, ponieważ naruszał regulamin portalu.
niezarejestrowany - anonim 2017-09-12 13:01
Panie Radku pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego! Brawo za akcję!
niezarejestrowany - Lucek 2017-09-12 12:57
Gdyby to zrobila bez fotografa....
niezarejestrowany - agness 2017-09-12 12:54
Super fajna akcja. Gratulacje!
niezarejestrowany - bundes 2017-09-12 12:49
.. życzę dużo cierpliwości , uporu, siły i zdrowia Tobie Szymek i Twojej rodzince .
niezarejestrowany - Radosław Siuda 2017-09-12 12:39
Witam serdecznie wszystkich czytających, komentujących , hejtujacych itd. Chciałbym przekazać kilka słów. Dla jednych jest to lans, dla drugich upokorzenie, a dla innych gra o stołek w przyszłym rozdaniu. Dla mnie najważniejsze jest to jaki osiągnęliśmy cel dzięki każdej osobie, która coś dała, coś przekazała, coś wpłaciła. Odezwało się do mnie wielu polityków z BB i każdy na swój sposob coś zrobił. Jedni zrobili to bez rozgłosu, inni jak pani Zarebska bądź pan radny Drabek z większym tąpnięciem. Generalnie mam i miałem od początku w nosie kto jest z jakiego ugrupowania. Interesowało mnie to, że chce pomóc chłopakowi, który nie miał tyle szczęścia co większość tutaj osób. Potrzebuje rehabilitacji po to aby codziennie mógł normalnie funkcjonować. Dzięki takim licytacjom, dzięki medialności niektórych ludzi zebraliśmy ponad 30 tys zł. Myśle sobie, że zanim ktoś wyda wyrok bądź, doda komentarz czy obrazi kogoś tutaj niech zastanowi sie co zrobił żeby Szymonowi żyło sie lepiej bądź komukolwiek na tej ziemi kto potrzebował pomocy. Według mnie każdy sposob jest dobry aby pomagać i powinnismy sie jednoczyć w tym a nie krytykować. Pozdrawiam Siuda Radosław
niezarejestrowany - Sąsiad 2017-09-12 12:28
może by wpadła do mnie na sprzątanie?
niezarejestrowany - JAVA 2017-09-12 12:21
@bielszczuch - jak widać odezwało się stado krytykantów bo młoda,zaradna i niezależna kobieta postanowiła działać i robi coś dobrego dla osoby potrzebującej pomocy. Cóż w RM z jednej strony mamy grupę hipokrytów, którzy wytykają cudze grzechy hen pod lasem... Z drugiej strony jawią się purytanie od których prezes PIS żąda bezwzględnego posłuszeństwa .
niezarejestrowany - Ewa 2017-09-12 12:14
Cytat:" - Weronika A. 2017-09-12 09:37
Żałosne. Lasnuje się a mało pracuje w radzie."
Otóż Weronika A. jesteś w błędzie. Wystarczy wejść na stronę Urzędu Miasta BB i w zakładce Radni możesz wyczytać kto i ile interpelacji i wniosków złożył w danym roku. I tak np. Panie Połatyńska i Gruszka złożyły po 3, Pan Batycki 7, a Pani Zarębska 54. Oczywiście parę innych radnych też sporo ich złożyło, ale tu akurat zarzucasz tej Radnej lenistwo.
Poza tym Zarębska w tej konkretnej sprawie, czyli w bardzo szczytnym celu, świetnie wykorzystała swoje atuty (tj. urodę), bo nie sądzę, żeby kilka innych Pań z Rady, nawet gdyby się zdecydowały na taką akcję, zdołały osiągnąć taki wynik...
niezarejestrowany - Radny 2017-09-12 12:03
Gość z BB ..tak dorzuciliśmy i to nie tylko na tą akcję ale sporo innych ...ale nie potrzebujemy robić w koło tego zdjęć i szumu robimy to z klasą a nie dla rozgłosu bo to nikomu nie wychodzi na to dobre...a najważniejszy jest cel a nie kto ile dał ..
niezarejestrowany - Gośc z BB 2017-09-12 11:49
mam pytanie do jak zwykle kierwa narzekających na wszystko...;) Czy którys z Was dorzucił chocby 1 złotych polski na rehabilitacje facecika o którym mowa a artykule?? ;)
niezarejestrowany - bielszczuch 2017-09-12 11:31
Nie warto nic robić, bo to i tak "lansowanie się" aby "Zaistnieć". Żal mi was. Cel jest szczytny, charytatywny, Pani ma dystans do siebi, czego życzę całemu nadętemu towarzystwu z Rady
niezarejestrowany - Marian 2017-09-12 11:27
żałuje że nie wiedziałem o tej licytacji bo chetnie bym dołozył grosza do rehabilitacji tego Młodego Człowieka,żeby Pani Radna mi wyodkurzała wszystkie kąty w mieszakniu!!!
niezarejestrowany - Uve Ampler 2017-09-12 11:21
Dla mnie The Best!
Katalog Firmy »
Turystyka
Gastronomia
Uroda i moda