Będzie lało co najmniej do wieczora?


2017-09-12, 11:08  |  komentarzy (2)

Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych IMGW-PIB Oddział w Krakowie wydało wczoraj ostrzeżenie o możliwości wystąpienia w naszym regionie opadów deszczu o natężeniu umiarkowanym. Dziś synoptycy podwyższyli stopień ostrzeżenia. Opady będą intensywne.

Synoptycy prognozowali wczoraj wysokość opadów na poziomie od 20 mm do 30 mm, miejscami do 35 mm. Dziś Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych IMGW-PIB Oddział w Krakowie poinformowało o możliwości wystąpienia na obszarze Beskidu Śląskiego i Żywieckiego intensywnych opadów deszczu.

Według aktualnych prognoz, łączna wysokość opadów wyniesie od 35 mm do 45 mm, lokalnie do 60 mm. Ostrzeżenie jest ważne dziś do godz. 20.00.

bb

Artykuł wyświetlono 2118 razy
Najnowsze artykuły:
2017-09-19
Pierwsza bielska stacja dla „elektryków”
Wkrótce w Bielsku-Białej uruchomiona zostanie pierwsza stacja ładowania pojazdów elektrycznych. Urządzenie należące do spółki Greenway Poland stanie na parkingu Gemini Park. Do końca roku z możliwości ładowania pojazdów będzie można skorzystać bezpłatnie.
więcej
2017-09-19
Niewykorzystana szansa doliny Krzywej
Tereny w Lipniku Górnym mogłyby stać się turystyczną atrakcją miasta. Najpierw należy je jednak odpowiednio zagospodarować. Trasa w dolinie potoku Krzywa pogodziła interesy spacerowiczów, rowerzystów i narciarzy. Ale projekt został odrzucony.
więcej
2017-09-19
Sensacyjne odkrycie na budowie - foto
Dwa fragmenty murów z XIX oraz XVII lub XVIII wieku odkryto przy przebudowie bielskiej ul. Stojałowskiego. Natrafiono na nie w rejonie budynku nr 10, gdzie rzeka Niwka wpada do Białej. Teraz na ważne pytania powinni odpowiedzieć archeolodzy.
więcej
Komentarze:


  

Przemek73 2017-09-12 13:19
Taa, do wieczora. Właśnie przebija się słońce :D ICM twierdzi, że do wieczora padać nie będzie.
niezarejestrowany - Gość 2017-09-12 11:36
Ja zrobiłem rozeznanie i najdokładniejszą prognozę na weather underground. Prognoza jest dokładna tj i zgadza się i są podane dokładne parametry. Natomiast IMGW to w ogóle porażka. Tak poza tym to trochę późno ten news, były dwa ostrzeżenia od wczoraj rano a teraz już większość opadów już spadła.
Katalog Firmy »
Turystyka
Gastronomia
Uroda i moda
Reklama, poligrafia
Usługi
Handel detaliczny i hurtowy
Budownictwo
Motoryzacja
Doradztwo, finanse, podatki
Komputery, internet
Kursy i edukacja
Nieruchomości
Śluby i wesela
Medycyna i zdrowie
Przemysł i produkcja
Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2012-2014
Wykonanie: Tomasz Kwaśny      Grafika: Mateusz Godzic