Bielska policja zatrzymała mężczyznę, który ukradł w sklepie dwa prawe buty w różnych rozmiarach, ale nie przeszkadzało mu to w ich noszeniu. Szybko okazało się, że 31-latek ma na koncie także inne kradzieże. Odzyskano rower, którego zdjęcie prezentujemy poniżej.

W ub. tygodniu w artykule Rower już mają. Teraz szukają złodzieja informowaliśmy o odzyskaniu przez policję roweru skradzionego pod koniec sierpnia z bielskiej ul. Filatelistów. Rabuś sprzedał go za bezcen na targowisku nowemu nabywcy. Jednoślad został już zwrócony przez policjantów prawowitemu właścicielowi.

Wczoraj policjanci zatrzymali 31-letniego bielszczanina podejrzanego o tę kradzież. W chwili zatrzymania rabuś miał na sobie dwa prawe buty sportowe w różnych rozmiarach. Jak się okazało, warte blisko 200 zł obuwie skradł w ub. tygodniu w sklepie przy ul. Mostowej. Mężczyzna w przeszłości był notowany za podobne przestępstwa. Grozi mu kara do pięciu lat więzienia.

W toku czynności policjanci odzyskali także dziecięcy rower górski, który rabuś skradł około dwa tygodnie temu na osiedlu Złote Łany. Teraz poszukują właściciela jednośladu. Policja prosi właściciela skradzionego roweru o kontakt z wydziałem kryminalnym KMP w Bielsku-Białej przy ul. Rychlińskiego 17, tel. 33 8121280, numery alarmowe 997 lub 112. Zdjęcie roweru prezentujemy poniżej.

bb

Na zdjęciu: zatrzymany 31-latek, fot. Policja