Prezydent Krywult został ambasadorem - foto


2017-09-13, 12:54  |  komentarzy (36)

Podczas trwających 30. Międzynarodowych Energetycznych Targów Bielskich ENERGETAB wręczono statuetki "Ambasadora Targów 2016". Wśród wyróżnionych jest prezydent Bielska-Białej Jacek Krywult.

Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB 2017 są miejscem prezentacji najnowszych produktów tej branży dla modernizującej się polskiej energetyki. Celem nagrody "Ambasadora Targów” jest uhonorowanie ludzi ze świata biznesu, nauki lub polityki, którzy przyczyniają się do rozwoju przemysłu targowego w Polsce i popularyzacji idei targów.

Statuetki otrzymali w tym roku prezydent Bielska-Białej Jacek Krywult oraz Karol Nagy - były dyrektor zarządzający Międzynarodowego Związku Statystyk Targowych w Budapeszcie. Tytuł Honorowego Ambasadora Targów  przyznaje Polska Izba Przemysłu Targowego.

Podczas uroczystości ogłoszono także wyniki konkursu targowego „na szczególnie wyróżniający się produkt prezentowany na targach ENERGETAB 2017”. Z okazji tegorocznego jubileuszu targów zarząd ZIAD symbolicznie wyróżnił długoletnich wystawców. W tym gronie znalazły się spółka ABB, Energopomiar - Elektryka, Energotest oraz Tauron Dystrybucja.

bb

Foto: UM w Bielsku-Białej

Artykuł wyświetlono 2657 razy
Najnowsze artykuły:
2017-09-19
Pierwsza bielska stacja dla „elektryków”
Wkrótce w Bielsku-Białej uruchomiona zostanie pierwsza stacja ładowania pojazdów elektrycznych. Urządzenie należące do spółki Greenway Poland stanie na parkingu Gemini Park. Do końca roku z możliwości ładowania pojazdów będzie można skorzystać bezpłatnie.
więcej
2017-09-19
Niewykorzystana szansa doliny Krzywej
Tereny w Lipniku Górnym mogłyby stać się turystyczną atrakcją miasta. Najpierw należy je jednak odpowiednio zagospodarować. Trasa w dolinie potoku Krzywa pogodziła interesy spacerowiczów, rowerzystów i narciarzy. Ale projekt został odrzucony.
więcej
2017-09-19
Sensacyjne odkrycie na budowie - foto
Dwa fragmenty murów z XIX oraz XVII lub XVIII wieku odkryto przy przebudowie bielskiej ul. Stojałowskiego. Natrafiono na nie w rejonie budynku nr 10, gdzie rzeka Niwka wpada do Białej. Teraz na ważne pytania powinni odpowiedzieć archeolodzy.
więcej
Komentarze:


  

niezarejestrowany - Bielszczanin 2017-09-15 06:33
Java zaluje ze przez Bielsko nie plynie wisla w Pszczynie jest rynek betonowym plscem a ksmienice odnowione wszystkie ha ha niestety mijasz sie z prawda zspraszam w rejon centrum Pszczyny przy pariba bank . Gdzie te stada szczurow ludzie czy wy napraede mozecie poslugiwac sie faktami????
niezarejestrowany - lysy1972bb 2017-09-14 21:27
Niech zostanie ambasadorem w Uzbekistanie i się tam przeprowadzi raz na ZAWSZE!!!
niezarejestrowany - JAVA 2017-09-14 18:26
@Bielszczanin - weż plecak i rusz na wycieczkę. Pospaceruj po Pszczynie,Cieszynie czy Skoczowie. Tam na głowy przechodniów nie sypia się tynki bo elewacje starych kamienic i budynków komunalnych zostały odnowione. A co widzimy w B-B ? Tam po parkach i po sieniach nie grasują stada szczurów a w B-B tych gryzoni od cholery i trochę.Czy to efekt tej rzekomej czystości miasta ? Tam masa zieleni,skwery kawiarniane ogródki a w B-B ? Betonowa pustynia na zabytkowej Starówce i niemal wszędzie beton,beton. W małym SKOCZOWIE zadbane bulwary nad Wisłą a u nas .... itd.itd. Jaki pan taki kram.
niezarejestrowany - Bielszczanin 2017-09-14 18:26
Brudne powietrze to tez wina prezydenta? No prosze to nie jest bezpodtawny zarzut? A co ma zrobic samorzad skoro ludzie sa biedni i pala byle czym? Dobra zmiana nie ogrzeje cial swoich wyborcow. Tutaj potrzebne dzialania rzadu a nie samorzadu. Wciaz nikt nie napisal jakie to zle rzeczy zrobił prezydent? Powtarzacie co uslyszycie i poprostu chcecie sie tu wyżywać. Ktos pisze ze buduej byle jak napisz czlowieku co jest byle jak? Bo ja widze piekny stadion czyste ulice i bezpieczne miasto. Moze ktos chcialby mieszkac zw ktoryms z miast typu Bytom, Jasrrzebie zapraszam i porownajcie na co narzekacie. Do osoby ktora mowi o brudziw w miescie przyklad prosze!!!!
niezarejestrowany - 12345 2017-09-14 18:01
Bielszczanin " Na marginesie Bielsko-Biala jest jednym z czystszych miast w Polsce. "
Chlopie lecz sie !!!
niezarejestrowany - prezes Ryszard Ochódzki 2017-09-14 12:41
@Bielszczanin, widać że nie czytasz ze zrozumieniem naszych komentarzy, skoro twierdzisz że wymienione przez nas krytykowane przykłady inwestycji są podane bez konkretnych wad, proponuje Tobie przeczytaj mój wcześniejszy komentarz raz jeszcze od początku do samego końca i przestań uprawiać ratuszową propagandę sukcesu, bo tylko pogrążasz się w swoich komentarzach.
niezarejestrowany - Vixen 2017-09-14 11:08
A statuetka koniecznie piowinna byc betonowa!!!
niezarejestrowany - 678 2017-09-14 11:06
Może ktoś z osób, które tak chwalą halę pod Dębowcem jest zorientowany ile rocznie naszych obywateli kosztuje utrzymanie tego bubla?
A ile stadionu? Kilka milionów...Tak, kilka milionów. A teraz drogie dzieci pomyślcie co za te pieniądze można by zrobić pożytecznego...
niezarejestrowany - kot i pies 2017-09-14 09:47
a już myślałem, że wyjedzie daleko...
niezarejestrowany - dr TLEN 2017-09-14 08:31
@12345 - to super czyste i świeże /???/ powietrze wciska sie do oczu,uszu i do płuc w dzielnicy Komorowice aż po Hałcnów. Jak powieje wiatrem i smrodem to ludziska musza zamykać okna. Zdaniem naczelnego wodza odlewnia aluminium to super nowoczesny zakład a do tego sponsor .Może prosperować w mieście i bez ograniczeń emitować przemysłowe wyziewy do środowiska bowiem bezpieczeństwo i zdrowie obywateli to rzecz mało istotna.
niezarejestrowany - 12345 2017-09-14 07:22
prezes Ryszard Ochódzki i wszytsko w temacie. Dorzucam brednie wodza ze mamy super powietrze w BB i zamykamy usta fanom wodza.
niezarejestrowany - ewa 2017-09-14 07:20
Bielszczanom wystarczy ze buduje sie byle jak i byleby sie budowalo. Nie musi byc budowane z sensem i glowa. Wstegi sa przecinane wiec plebs uwaza jest jest dobrze. Ochloncie w koncu, otworzcie oczy.
niezarejestrowany - JAVA 2017-09-14 06:53
Panie Prezesie Ochódzki należy dodać ze ten jegomość jest mistrzem lania betonu i propagandy sukcesu.W tej materii przebił samego tow.Gierka. Ubolewania godnym jest fakt iż spora część mieszkańców B-B nie posiada wiedzy na czym polegają zadania własne gminy i namiętnie ulega propagandzistom i klakierom z ratusza, którzy budują kult wielkiego wodza,budowniczego,zbawcy i znawcy wszech dziedzin.
niezarejestrowany - Bielszczanin 2017-09-14 06:32
Przyklady ktore podsjecie to populistyczny skowyt. Wszystkie wymienione inwestycje sa przez was krytykowane bez podania konkretnych ich wad. Skoro sa takie zle dlaczego ciesza sie takim zainteresowaniem . Na marginesie Bielsko-Biala jest jednym z czystszych miast w Polsce. Prosze zwiedzic Polske aby miec porownanie.
niezarejestrowany - ewa 2017-09-13 22:21
Bielszczanin silownie zewnetrzne hahahha. Place zabaw to sukces? Myślałam ze obowiazek.
Hala widowiskowa? Ktora ta pod Debowcem co sie tam zadne widowiska nie odbywaja? No moze 5 w ciagu 5 lat? Ochlon pan Panie obronco ratusza.
niezarejestrowany - ewa 2017-09-13 22:19
Bielszczanin - hala pod Debowcem, stok na Dębowcu, ziad tower, zaniedbane centrum miasta, smierc ul 11 Listopada, Blonia tzn plac zabaw tam, budki takie same jak 30 lat temu.
niezarejestrowany - prezes Ryszard Ochódzki 2017-09-13 22:14
Do tego poniżej o nicku @Bielszczanin - obalam Twoje argumenty, czyli "dobre inwestycje"
1.bulwary w Straconce - chyba nie widziałeś pierwotnego projektu który zakładał mniej betonu i więcej zieleni a do tego rewitalizacja miała też dotyczyć drugiego brzegu.
2. hala widowiskowa - i co tam się dzieje? kilka imprez w kilka dni w skali całego roku i nic więcej.
3. place zabaw dla dzieci siłownie zewnętrzne - w większości te które są zlokalizowane na osiedlach to inwestycje danych spółdzielni mieszkaniowych a nie miasta, a te co są przez miasto wykonane to z tzw Budżetu Obywatelskiego czyli z pomysłów samych mieszkańców a nie ekipy Wąsa.
4. parking przy targowisku - to przysłowiowa kropla w morzu, na marginesie miał tam powstać parking wielopoziomowy ale nieudolność ekipy z ratusza spowodowała wycofanie się inwestora.
5. boiska przy szkołach - orliki to inicjatywy nie samorządowe a ministerialne.
A teraz to czego domagasz się od innych czyli 5 złych inwestycji:
1. Stok pod Dębowcem - zasilany wodą z wodociągów o gruntach nie wspominając
2. Stadion który pochłania miliony dla wyleczenia zakompleksienia - pokaż mi mecz w którym trybuny były wypełnione w 100% czyli 15tysięcy.
3. Wiaty przystankowe i marmurowe toalety - jedne i drugie wycenione w porównywalnej skali zakupu nowego mieszkania lub domu wolnostojącego.
4. Akcja segregacja i śmierdząca okolica Lipnika oraz parcie na szkło z kruszarnią betonu i bezradność ratuszowej ekipy pod dowództwem Wąsa.
5. Wszelkiego rodzaju inwestycje gdzie po pewnym czasie okazuje się bublem (na przykład rewitalizacja Park Słowackiego).
6. Rewitalizacja starówki, która postępuje w mozolnym tempie.
Ponadto brak zaangażowania się w dbałość o naszą najbardziej charakterystyczną wizytówkę czyli zamek książąt Sułkowskich - sypiący się mur i brak iluminacji świetlnej.
Dobrego gospodarza miasta można poznać po czystości tego miasta, a u nas za to jest buta, arogancja i spychologia Wąsa w jego wypowiedziach nie raz publikowana nawet na tym portalu w licznych artykułach.
...
i tak mógłbym pisać i pisać, a pozostali mieszkańcy w komentarzach też mogą coś od siebie dopisać.
niezarejestrowany - Bielszczanin 2017-09-13 20:55
Dobre inwestycje prosze: bulawary stracenskie, hala widowiskowa, place zabaw dla dzieci silownie zewnetrzne, parking przy targowisku, boiska przy szkolach itd.
niezarejestrowany - Bielszczanin 2017-09-13 20:52
12345 podaj 5 zlych inwestycji
niezarejestrowany - Bielszczanin 2017-09-13 20:51
Ewa podaj przyklad konkretny???
niezarejestrowany - JAVA 2017-09-13 20:37
@ Bielszczanin - widzisz jakimi niewdzięcznikami są ludziska w B-B ?
JK to wybitny geniusz naj-naj-naj najlepszy gospodarz i kogoś takiego nie wolno atakować ani krytykować. Trzeba ogłosić ściepę i w hołdzie marmurowy pomnik postawić.
Ukryty 2017-09-13 19:21
Komentarz został ukryty, ponieważ naruszał regulamin portalu.
niezarejestrowany - Marian 2017-09-13 19:08
@Bielszczanin Rozglądnij się po mieście. Zobaczysz pełno podstaw do krytykowania postępowania i decyzji prezydenta i jego zaplecza.
niezarejestrowany - ewa 2017-09-13 19:08
Bielszczanin bezpodstawnie? Ty tak serio?
niezarejestrowany - 12345 2017-09-13 19:07
Bielszczanin - uważasz ze mamy dobrego szefa wioski? Podaj wiec prosze 5 dobrych inwestycji powstałych za panowania obecnego wodza. Aha dobrych dla miasta nie osob prywatnych :)
Katalog Firmy »
Turystyka
Gastronomia
Uroda i moda