W najbliższą sobotę w CH Gemini Park zostanie zaprezentowana cała nowa drużyna siatkarek BKS PROFI CREDIT. Organizatorzy obiecują, że będzie to prawdziwe święto siatkówki, która jest mocną stroną sportu w Bielsku-Białej. Dla kibiców przygotowano prezenty.

W sobotę, 14 października w CH Gemini Park siatkarki zaprezentują się przed kibicami oraz przedstawią skład, a także zamierzenia na zbliżający się sezon ligowy. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 14:00 konkursami dla dzieci.

W galerii powstanie kilka stacji, przy których dzieciaki będą miały do wykonania ciekawe i nietypowe zadania. Na każdej z nich spotkają siatkarki, które będą zagrzewać najmłodszych do rywalizacji. Po prawidłowym wykonaniu zadania dzieci otrzymają naklejkę, którą trzeba będzie umieścić w specjalnym folderze. Po zebraniu wszystkich naklejek mali kibice BKS PROFI CREDIT będą mogli wybrać sobie gadżet od bielskiego klubu i jego sponsorów.

Najważniejsza część sobotniego popołudnia rozpocznie się ok. godz. 16:30, kiedy na scenie zaprezentuje się cała drużyna. Nie zabraknie konkursów dla publiczności. Dla pierwszych stu kibiców, którzy przyjdą na prezentację przygotowano podwójne zaproszenia na najbliższy mecz BKS. Bielszczanki zainaugurują sezon w poniedziałek, 16 października o godz. 18:00, gdy zmierzą się z drużyną Grot Budowlani Łódź.

bb