Marzy ci się nowe auto? Chciałbyś cieszyć się z jazdy samochodem pachnącym nowością? Jak zwykle, brak ci jednak gotówki… Teraz możesz już zawsze cieszyć się nowym samochodem, płacąc miesięcznie bardzo niskie raty. Zapewnia to kredyt na samochód oferowany przez markę SEAT.

SEAT Kredyt Moc Niskich Rat to zupełnie nowa formuła kredytowania pojazdu, dzięki której miesięczne opłaty zostały rzeczywiście zredukowane do minimum. Nie wierzysz? Jest na to dowód! Zajrzyj na strony marki SEAT i wybierz któryś z nowych, pięknych modeli. Kalkulator kredytu w ofercie SEAT Financial Services w krótkim czasie pokaże ci, jak niską miesięczną ratę zapłacisz za nowy samochód na kredyt. Samodzielnie oblicz ratę kredytu na samochód: https://kalkulator.vwbank.pl/seat!

Kredyt na samochód dostosowany do ciebie

Nowa Ibiza to świetne auto, nadające się zarówno do jazdy miejskiej, jak i dłuższych wypraw. Kalkulator kredytu samochodowego podaje cenę wersji podstawowej w wysokości 48 900 zł. Czy uwierzysz, że rata kredytu na ten samochód może wynosić zaledwie 358 zł miesięcznie? Co więcej, przez pierwszy rok w raty kredytu jest już wliczony koszt ubezpieczenia samochodu w wysokości 1 516 zł. Jakie są dokładne parametry tego kredytu na nowy samochód?

  • Okres kredytowania wynosi 48 miesięcy.
  • Wpłata własna wynosi dokładnie 30 proc. wartości pojazdu.
  • Roczny limit kilometrów wynosi 10 tys. (to trochę niewiele, zaś ustawienie bardziej realistycznej wartości - 20 tys. km - zwiększy nam ratę zaledwie o… 35 zł!).

Kredyt na samochód bez wpłaty własnej

A co w momencie, kiedy nie chcesz wpłacać do banku żadnych pieniędzy? Nie musisz. Po przestawieniu suwakiem wysokości wkładu własnego na 0 proc. (i przy pozostawieniu wszystkich pozostałych parametrów bez zmian), kalkulator obliczył ratę w wysokości 700 zł. To w dalszym ciągu niewiele, biorąc pod uwagę, że jest to rata kredytu na nowy samochód.

Nowy samochód na Kredyt Moc Niskich Rat

Jak to się dzieje, że w wypadku tego kredytu samochodowego raty są tak niskie? SEAT Kredyt Moc Niskich Rat działa na zasadzie zbliżonej do abonamentu. W ratach nie spłacasz pełnej wartości samochodu, ale płacisz za spodziewaną utratę wartości auta w okresie umowy kredytowej. Tak skonstruowany kredyt na samochód pozwala na obniżenie raty do minimum. Płacisz tylko za to, co zużywasz. Kiedy okres umowy dobiega końca, masz trzy możliwości zakończenia kontraktu:

  • zwrot auta,
  • spłatę w ratach pozostałej wartości pojazdu,
  • jednorazową spłatę samochodu.

Co jeszcze warto wiedzieć?

Choćby to, że w salonach SEAT-a trwa właśnie specjalna oferta na Ibizę z 2018, która dostępna jest w przedsprzedaży. Kupiona dziś Ibiza z rocznika 2018 będzie miała przedłużoną, aż pięcioletnią gwarancję. Czy naprawdę jeszcze się wahasz?

Artykuł sponsorowany