Bielski poseł Grzegorz Puda, wcześniej radny Bielska-Białej, w swoim publikowanym w sieci vlogu odnosi się do bieżących problemów naszego miasta. W najnowszym odcinku, dostępnym obecnie tylko w portalu bielsko.biala.pl, zadaje pytanie: kto może zostać kolejnym prezydentem Bielska-Białej.

Punktem wyjścia w kolejnym odcinku vloga jest dla posła sondaż przeprowadzony ostatnio przez - jak powiada Grzegorz Puda - „jedną z mniej poczytnych gazet”, według którego na reelekcję może liczyć Jacek Krywult. Sondaż został przeprowadzony na stosunkowo niewielkiej grupie osób. - To tak, jakbym podzwonił po wszystkich swoich znajomych - stwierdza parlamentarzysta.

Wśród kandydatów na prezydenta Bielska-Białej wymienia się ponadto Janusza Okrzesika, Jarosława Klimaszewskiego, Przemysława Drabka, Stanisława Szweda, Monikę Jaskólską… Lista nazwisk nie jest zamknięta i w miarę upływu czasu z pewnością będzie korygowana. - Warto odświeżyć Ratusz, aby zasilić go nowymi ludźmi - podkreśla poseł. Z naszej strony dodajemy: warto obejrzeć najnowszy odcinek videobloga Grzegorza Pudy. Tylko u nas!

bb