W specjalnej zakładce od stycznia co miesiąc prezentowaliśmy wyjątkowe panie. Gdy poznaliśmy już wszystkie kandydatki, rozpoczęło się głosowanie na Dziewczynę Roku 2017. Dziś ostatni dzień na oddanie głosu. Wystarczy dodać „lajk” przy zdjęciu kandydatki.

Wszystkie wyróżniają się urodą, a na dodatek są inteligentne i mają ciekawą osobowość. Każda opowiedziała nam o swoich pasjach, sukcesach, planach i marzeniach. Następnie znani bielscy fotograficy zaprosili nasze bohaterki na profesjonalne sesje fotograficzne.

O tytuł „Dziewczyny Roku 2017” ubiega się 12 uroczych dziewcząt i pań. Aby oddać głos, wystarczy polubić („zalajkować”) zdjęcia opublikowane w artykule dedykowanym danej kandydatce. Plebiscyt wygra ta, która otrzyma najwięcej polubień. Uwaga, dziś ostatni dzień głosowania (do godz. 23.59). Jutro przeliczymy głosy i poinformujemy Czytelników o wynikach naszej zabawy.

„Dziewczyna Roku 2017” jest wspólną akcją portalu bielsko.biala.pl i agencji modelek Grabowska Models. Informacje dotyczące kandydatek, zasad głosowania i listę nagród znajdziesz w TUTAJ.

bb