Tylko do piątku można zapisać się na mega imprezę karnawałową dla singli z diecezji bielsko-żywieckiej. Zabawę poprzedzi msza w intencji znalezienia dobrego męża lub żony. Warunkiem uczestnictwa w balu jest możliwość przyjęcia sakramentu małżeństwa.

Organizatorzy kolejnego przedsięwzięcia adresowanego do katolickich singli szukających swojej drugiej połowy zapraszają na bal karnawałowy, który odbędzie się 20 stycznia w ośrodku rekolekcyjnym „Totus Tuus” w Zembrzycach koło Wadowic.  

- Tradycyjnie rozpoczniemy Mszą św. w intencji spotkania dobrego współmałżonka, po Eucharystii wspólne uwielbienie. W dalszej części zapraszamy na mega imprezę karnawałową z mnóstwem niespodzianek. Zapewniamy gorącą atmosferę, niezapomniany wieczór i wspaniałą zabawę. Bal maskowy singli na długo zapadnie Wam w pamięci - zachęcają organizatorzy „Balu Karnawałowego Katolickich Singli”.

Imprezę w ośrodku rekolekcyjnym poprowadzi Event4Life Anna Marek - licencjonowana wodzirejka, konferansjerka, animatorka i tłumaczka. Zapisy drogą mailową do 5 stycznia na katoliccysingle@gmail.com. Informacje - Wiola 511 300 179. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.

 bb

Foto: diecezja bielsko-żywiecka