Bielski zamek Sułkowskich można podziwiać na najnowszym teledysku Beaty Przybytek "Delicate Flower", którego premiera odbyła się wczoraj w YouTube. Utwór zapowiada znany wszystkim prezenter i dziennikarz muzyczny Marek Sierocki.

Premiera teledysku w reżyserii Piotra Wróbla odbyła się wczoraj na kanale YouTube wokalistki. Film dobrze oddaje treść utworu, do którego tekst napisała Alicja Maciejowska. Trzeci singiel z najnowszej płyty bielszczanki jest wyjątkowo klimatyczny.

- Reżyserowi zależało na jasnych i współczesnych wnętrzach. Pomyślałam, że moglibyśmy nakręcić teledysk w atrium bielskiego zamku. Dostaliśmy zgodę dyrekcji Muzeum Historycznego, a efekty naszej pracy można już podziwiać - mówi Beata Przybytek, wokalistka, laureatka "Mateusza Trójki".

Niedawno Beata Przybytek wydała nową płytę "Today Girls Don't Cry" (pisaliśmy o niej w artykule Dziś dziewczyny nie płaczą. Beata wymiata!). Wkrótce bielszczanie będą mogli na żywo posłuchać "Delicate Flower" i pozostałych utworów z tego albumu. Premierowy koncert odbędzie się 12 stycznia w Metrum Jazz Club.

KGO