W Walentynki w Galerii Sfera będzie można obdarować upominkiem nie tylko bliską osobę, ale także pomóc podopiecznym Fundacji „Serca dla Maluszka”. Kupując kartę podarunkową na dowolną kwotę, Galeria dołoży od siebie połowę jej wartości na rzecz fundacji.

- Jesteśmy ogromnie szczęśliwi, że takie społeczne akcje angażujące w pomoc całe rodziny i lokalne społeczności mają miejsce w naszym mieście, a jednocześnie bardzo wzruszeni, że pomoc ta jest adresowana do naszych maluszków - cieszy się Ewelina Kliś, prezes Fundacji „Serca dla Maluszka”,  która od siedmiu lat opiekuje się ponad 340 dziećmi i osobami niepełnosprawnymi oraz rodzinami zagrożonymi ubóstwem i wykluczeniem społecznym.

Dzień Świętego Walentego to szczególna okazja do dzielenia się miłością. Dlatego Galeria Sfera zachęca swoich gości do zakupu kart podarunkowych i sprawienia prezentu nie tylko obdarowywanej osobie, ale jednocześnie podopiecznym Fundacji „Serca dla Maluszka”. Karty można nabyć w dniach 10-14 lutego w Punkcie Informacyjnym. Niezależnie od wartości zakupionych kart, połową ich kwoty Galeria obdaruje fundację, dokładając od siebie cegiełkę.

W Walentynki w centrum odbędzie się specjalna sesja zdjęciowa organizowana na rzecz podopiecznych fundacji. W foyer Galerii II pojawią się uczniowie Technikum nr 7 w ZSTiH w Bielsku-Białej, przyszli fotografowie, którzy zachęcają klientów Sfery do pozowania przed ich obiektywami. Każdy wykonany portret będzie można otrzymać za symboliczną cegiełkę na rzecz Fundacji „Serca dla Maluszka”.

bb