Od kilku dni w Bielsku-Białej przebywa ekipa stacji TVN, która realizuje kolejny odcinek programu „Uwaga”. Do jednego z weekendowych wydań tego telewizyjnego cyklu nagrywane są „Kulisy sławy” z udziałem bielszczanki Moniki Jaskólskiej.

W Bielsku-Białej nagrywane są „Kulisy sławy” emitowane w niedzielnym programie „Uwaga” TVN. Ich kolejną bohaterką będzie Monika Jaskólska. Wczoraj ekipa telewizyjna gościła w jednym z bielskich pubów, gdzie nagrywane były sceny do odcinka. - Dzień drugi zakończony. Zmęczona, ale szczęśliwa. Jutro ruszamy dalej… "Kulisy sławy " TVN - pochwaliła się bielszczanka na swoim facebookowym profilu.

Kiedy program z udziałem pomysłodawczyni akcji podarowania fiata 126p aktorowi Tomowi Hanksowi oraz organizowanej co roku zbiórki na rzecz Szpitala Pediatrycznego w Bielsku-Białej zostanie wyemitowany w telewizji? Nie wiadomo. W ostatnich tygodniach w „Kulisach sławy” wystąpili m.in. reżyser Patryk Vega, gwiazda disco polo Zenon Martyniuk oraz piosenkarka Anita Lipnicka.

bak