W najbliższą sobotę w Bielsku-Białej odbędzie się gala finałowa konkursu Mister Beskidów 2018. Czas, jaki pozostał do tego wyjątkowego koncertu jest wypełniony próbami i przymiarkami. Ale jest także miejsce na przyjemności, o czym przekonują nasze zdjęcia!

Podczas pracowitych przygotowań do gali dwudziestej edycji wyborów Mister Beskidów, które odbywają się w ramach konkursu Mister Polski, nie zabrakło przyjemnych chwil na zabawę i rozrywkę. Oprócz przymiarek, wizyt w salonie fryzjerskim czy prób tanecznych kandydaci rozegrali turniej na kręgielni w Galerii Sfera.

Kolejną atrakcją był kulig z pochodniami do źródeł rzeki Wisły. Specjalnie dla uczestników gali przygotowano ucztę w Kolibie, podczas której rodowity góral Paweł zaprezentował ciekawy program rozrywkowy. Teraz finalistów czekają jeszcze rozmowy z jurorkami, próba generalna, a później już tylko… wielki finał.

Gala finałowa konkursu Mister Beskidów 2018 odbędzie się w najbliższą sobotę w hotelu Na Błoniach. Przypominamy, że do piątku Czytelnicy mogą głosować w konkursie na Mistera portalu bielsko.biala.pl. Rywalizacja jest zacięta i prawdopodobnie do ostatnich minut naszego plebiscytu nie będzie wiadomo, kto następnego dnia otrzyma ten prestiżowy tytuł (głosować można TUTAJ).

Organizatorem konkursu Mister Beskidów jest agencja Grabowska Models. Patronem medialnym i organizatorem plebiscytu o tytuł Mistera Internetu jest portal bielsko.biala.pl.

bb

Foto: Sara Karcz

Aktualizacja, 9 marca godz. 12.15. Zakończyliśmy głosowanie na Mistera portalu bielsko.biala.pl. Czytelnicy zdecydowali o przyznaniu tego tytułu Łukaszowi Rakowi, kandydatowi występującemu w konkursie z nr 1. Gratulujemy! Oficjalne ogłoszenie wyników naszego plebiscytu nastąpi podczas jutrzejszej gali finałowej wyborów Mister Beskidów 2018 w hotelu Na Błoniach.