Modne wełniane sploty sięgające do historii bielskiego włókiennictwa zdobią nowe kreacje reklamowe Galerii Sfera w Bielsku-Białej. Niecodzienna kampania pod nazwą „Sfera spleciona z Tobą”, w której tradycja splata się ze współczesnością łączy się z modernizacją galerii.

Sfera przygotowała szereg zmian, o czym kierownictwo galerii poinformowało dziś na specjalnym spotkaniu z dziennikarzami. Modernizacji uległa strefa toalet i znajdujące się w niej sanitariaty dostosowane do najmłodszych, w tym podesty ułatwiające mycie rąk. Jednocześnie odbywają się prace modernizacyjne w pokojach dla rodziców z dzieckiem. Nowości czekają także w strefie restauracyjnej. Już wkrótce wydzielone zostanie miejsce zabaw, w którym znajdować się będą kącik telewizyjny, zabawki i urządzenia do podgrzewania posiłków.

Joanna Bierówka ze Sfery wyjaśnia, że galeria jest takim miejscem, do którego ludzie przychodzą, by dobrze się czuć. Nie są to tylko mieszkańcy Bielska-Białej, ale także goście z sąsiednich miejscowości i turyści. - Spotykamy tu tych, na których nam zależy, robimy to, co lubimy, rozwijamy umiejętności będące naszą pasją, czerpiemy inspiracje, które dodają nam chęci do działania i zmieniania swojego otoczenia na jeszcze lepsze. Pragniemy, żeby Galeria Sfera była właśnie takim miejscem: inspirującym, rozumiejącym potrzeby swoich klientów, jednym słowem - splecionym z nimi - przekonuje.

W przyszłości zmiany obejmą wielopoziomowy parking galerii. Nowa kolorystka ścian oraz specjalne oznakowanie poszczególnych stref na parkingu ułatwią kierowcom poruszanie się w tej przestrzeni. Najważniejszą nowością będzie jednak system informujący o zajętości miejsc zainstalowany na najczęściej użytkowanych poziomach parkingu wielopoziomowego. Na parkingu zostały także odświeżone miejsca dla niepełnosprawnych oraz rodzin z dziećmi.

Nowa kampania promocyjna, wykorzystując symbolikę wełnianego splotu, nawiązuje do genezy tego miejsca i bogatej historii Bielska-Białej. Tam, gdzie obecnie stoi galeria, znajdowały się przecież w przeszłości budynki jednej z najprężniej działających w mieście fabryk włókienniczych.

sza