W marcu zaczęły obowiązywać ograniczenia handlu w niedziele oraz święta. W galerii Gemini Park w Bielsku-Białej oznacza to kilka zmian dla klientów. Dla tych, którzy cenią sobie weekendowe wypady do centrum handlowego jego dyrekcja ma dobre wiadomości.

Zgodnie z nowymi zasadami, handel może odbywać się w dwie niedziele w miesiącu - w pierwszą i ostatnią. W niedziele objęte zakazem handlu Gemini Park będzie czynne, ale w ograniczonym zakresie. Do dyspozycji odwiedzających będzie oferta rozrywkowo-usługowa oraz strefa restauracyjna. Dodatkowo skorzystać będzie można z usług banku.  

Pierwszymi niedzielami „niehandlowymi”, podczas których odwiedzający Gemini Park będą mogli odwiedzić kino, kawiarnie, zjeść obiad w restauracji, a także poćwiczyć w klubie fitness, będą 11 i 18 marca. W te dni będzie można skorzystać również ze specjalnych rabatów.  

Zmianom nie ulega funkcjonowanie centrum handlowego w dni powszednie oraz w pierwszą i ostatnią niedzielę każdego miesiąca, podczas których czynne będą wszystkie lokale w standardowych godzinach pracy.

bb