Pizzeria La Burrata oferuje tradycyjną włoską pizzę oraz autorskie kompozycje. Szefowie kuchni niezmiennie stawiają na wysoką jakość produktów i ich oryginalne pochodzenie. Zobacz film, jak się robi pizzę i skorzystaj z 20 proc. rabatu dla Czytelników naszego portalu.

Pełnia smaku od twórców Gallo Nero

Nowa restauracja La Burrata na Złotych Łanach to odpowiedź na potrzeby bielskich smakoszy. Od czasu przeniesienia Gallo Nero do centrum miasta brakowało w okolicy lokalu, który oferowałby tę samą wysoką jakość w bardziej swobodnej formie. Takim miejscem jest dziś La Burrata - usytuowana dokładnie tam, gdzie swoje początki miało Gallo Nero. Restauracja proponuje gościom pizzę na odrobinę grubszym, chrupkim cieście, typowym dla rejonu północnych Włoch. Dzięki tej konsystencji również pizza zamawiana na dowóz zachowuje świeżość i pełnię smaku.

Menu nowej restauracji obfituje w autorskie kompozycje. Znajdziemy tu dodatki w postaci tradycyjnych włoskich serów, duszonej wołowiny czy kawałków szarpanej wieprzowiny. Składniki sztandarowej pizzy w stylu rzymskim mówią same za siebie: świeży włoski ser Burrata powstały z połączenia mozzarelli i kremowej śmietany, kiełbasa diavoletto oraz brokuł neapolitański na chrupiącym cieście prosto z pieca.

Za tę przyjemność w standardowym rozmiarze zapłacimy 33 zł, a takich niespotykanych zestawów menu wymienia znacznie więcej. Podstawowe rodzaje pizzy z popularnymi składnikami (Margherita, Funghi, Salame) to koszt między 19 a 25 zł - zgodnie z misją restauracji ceny mają być przystępne dla wszystkich.

Zamów pizzę i skorzystaj z rabatu!

W pizzerii La Burrata można zamówić pizzę na dowóz i w lokalu.

Godziny otwarcia:

poniedziałek 12:00-22:00
wtorek 12:00-22:00
środa 12:00-22:00
czwartek 12:00-22:00
piątek 12:00-23:00
sobota 12:00-23:00
niedziela 12:00-21:00

 

Adres: La Burrata, ul. Jutrzenki 24b 
Strona internetowa: http://laburrata.pl/
Telefon (można zamówić pizzę z dostawą): 33 810 33 33

Promocja! Do końca maja dla każdej zamówionej pizzy (także z dostawą) na hasło "Miasto tworzą ludzie" udzielany jest rabat w wysokości 20 proc.

Tak się robi pizzę w La Burrata - film

La Burrata zdecydowanie trzyma poziom dobrej kuchni. Na Złote Łany wróciły kuszące zapachy, a każdy bielszczanin może zamówić do domu profesjonalnie przygotowany włoski specjał. Zapraszamy do obejrzenia przygotowanego przez nas filmu (autor: Mateusz Godzic). Przyjrzeliśmy się kucharzom, by przedstawić Wam krok po kroku powstawanie tradycyjnej pizzy z serem Burrata.

Artykuł partnera