Podziwiamy je zazwyczaj na pokazach mody i galach konkursów piękności, gdy prezentują swoją urodę przed szerszą publicznością. Dziś pokazujemy, jak kandydatki na Miss Beskidów 2018 w swobodnej atmosferze relaksują się na trampolinach. Nawet tam jednak odbył się konkurs Miss Jumpowni!

Obecnie najpiękniejsze dziewczęta naszego regionu przygotowujące się do gali konkursu Miss Beskidów 2018 intensywnie ćwiczą układy choreograficzne, które zaprezentują publiczności i jurorom podczas zbliżającego się finału w Bielskim Centrum Kultury. W programie przygotowań nie brakuje jednak chwil na atrakcje i relaks w swobodnej atmosferze.

Ostatnio śliczne finalistki konkursu Miss Beskidów spędziły miłe popołudnie w Ninja Park Jumpownia przy ul. Partyzantów 71 w Bielsku-Białej, gdzie pod okiem trenera Łukasza Kozaczko pokazały, co potrafią i że wysoko mierzą. Przy okazji rozegrały konkurs Miss Jumpowni, ale jego wyniki zostaną ogłoszone dopiero 20 maja na gali finałowej w BCK.

Przypominamy, że bilety na galę są do nabycia w kasie BCK lub przez internet. Wszystkie kandydatki do korony przedstawiamy w specjalnym artykule TUTAJ, gdzie Czytelnicy w demokratycznym głosowaniu wybierają Miss portalu bielsko.biala.pl. Organizatorem wyborów Miss Beskidów i Miss Beskidów Nastolatek jest agencja Grabowska Models. Nasz portal jest patronem medialnym tych konkursów.

bb

Foto: Sara Karcz