Szukając profesjonalnej pomocy w dowolnej dziedzinie, wystarczy zajrzeć do mediów społecznościowych. Tłum specjalistów od wszystkiego już czeka, aby wesprzeć nas złotą radą, która oczywiście jest stuprocentowo pewna i sprawdzona. Jeszcze nie zdążymy dokończyć pytania: „Co zrobić, gdy…?”, a już sypią się komentarze z odpowiedziami, jedna cenniejsza od drugiej. A jeżeli podczas realizacji którejś z porad okaże się, że nie tylko nie działa, ale jest jeszcze gorzej? „No cóż, u mnie działało. Pewnie coś pomyliłeś”.

Zamiast korzystać ze wskazówek udzielanych nazbyt gorliwie przez speców z facebooka i twittera albo z pomocy sąsiada-złotej rączki (pani się nie boi, nie takie rzeczy my ze szwagrem…), lepiej poszukać prawdziwego fachowca. Takiego, który nie zajmuje się wątpliwej jakości doradztwem, lecz skutecznym działaniem. Gdzie go znaleźć?

Bardzo Blisco

W internecie rzeczywiście można znaleźć wszystko - pod warunkiem, że potrafimy szukać. Nawet jeśli palce aż się rwą, żeby wystukać na klawiaturze pytanie do wujka Google czy „ekspertów” z social mediów, powstrzymajmy się przed popełnieniem tego błędu po raz kolejny. Istnieją bardziej efektywne metody.

Jedną z nich jest portal Blisco.pl, na którym szybko i - co najważniejsze - bez ryzyka można znaleźć fachowców z wybranej branży znajdujących się w najbliższej okolicy. Serwis dysponuje bazą kilkuset specjalistów z różnych dziedzin. Każdy z nich, jak deklaruje serwis, jest zweryfikowany pod względem swoich kompetencji, zatem nie musimy się martwić o jakość usługi. Ideą Blisco jest przede wszystkim połączenie ponadczasowej rzetelności z nowoczesnym tempem i oczekiwaniami zabieganych klientów, którym zależy na czasie bez utraty przy tym na jakości.

Usługi na Blisco.pl

Jakie problemy możemy rozwiązać przy pomocy portalu Blisco? Okazuje się, że niemal wszystkie - przynajmniej w zakresie usterek, awarii czy domowych porządków. Na stronie głównej znajdziemy listę dostępnych usług, wśród których są m.in.:

  • elektryka,
  • hydraulika,
  • naprawa RTV,
  • naprawa okien i rolet,
  • naprawa klimatyzacji,
  • naprawa komputerów,
  • usługi ślusarskie,
  • sprzątanie mieszkań.

Po kliknięciu wybranej usługi zostaniemy przeniesieni do podstrony z jej szczegółowym opisem, na której możemy dowiedzieć się, w jakich miastach jest ona realizowana oraz zamówić fachową pomoc.

Zamówienie usługi

Za pośrednictwem portalu Blisco można od razu zamówić konkretną usługę. Zaletą tej opcji jest to, że nie trzeba np. wieźć zepsutego urządzenia do serwisu - naprawa odbywa się u klienta, a dojazd i zdiagnozowanie usterki są wliczone w koszt naprawy. Chcąc wezwać fachowca, możemy skorzystać z infolinii - numer telefonu znajdziemy w prawym górnym rogu na stronie głównej serwisu.

Drugą, częściej wybieraną opcją, jest kontakt online przez formularz dostępny na stronie. Wypełnienie go nie zajmuje wiele czasu i nie wymaga rejestracji na portalu. Wybieramy usługę, której potrzebujemy oraz miasto, a następnie pokrótce opisujemy awarię i podajemy podstawowe dane kontaktowe: adres mailowy, numer telefonu i adres, gdzie ma być wykonana naprawa. Po kliknięciu przycisku „Zamów”, otrzymujemy sms z potwierdzeniem przyjęcia zamówienia.

Blisco przekazuje zlecenie dostępnemu specjaliście, a ten kontaktuje się z nami w celu ustalenia terminu i dokładnego kosztu wykonania usługi. Serwis nie pobiera opłat od użytkowników - za usługę płacimy już bezpośrednio wykonawcy. 

Czy to się opłaca?

Możliwe, że część osób w ogóle nie potrzebuje takich serwisów, jak Blisco. Niekiedy bowiem mamy pod ręką zaufanego hydraulika, ślusarza czy elektryka, który może nam pomóc w nagłej sytuacji. Jednak ze względu na szeroki wachlarz usług dostępnych za pośrednictwem portalu istnieje duże prawdopodobieństwo, że prędzej czy później każdy użytkownik znajdzie tam coś dla siebie. Istotny jest także fakt, że za złożenie zamówienia serwis nie pobiera opłaty, więc koszty ponosimy dopiero po wykonaniu usługi. Poza tym kluczową zaletą Blisco jest wspomniana już weryfikacja wykonawców usług, dzięki której możemy mieć pewność, że naprawa czy instalacja zostanie wykonana solidnie - i to właśnie przemawia za skorzystaniem z tej opcji.

Artykuł sponsorowany