W Bielsku-Białej odbędzie się dziś Gala „Samorządowiec Podbeskidzia 2018”, na której okaże się, kto jest najlepszym samorządowcem w naszym regionie. O Nagrodę im. Marty Garapich ubiega się pięciu samorządowców nominowanych przez specjalną Kapitułę. Dla publiczności przygotowano wartościowe niespodzianki!

We wtorek, 12 czerwca o godz. 17.30 w Wyższej Szkole Finansów i Prawa odbędzie się gala, na której ogłoszone zostanie nazwisko najlepszego samorządowca Podbeskidzia 2018. Nagrodę im. Marty Garapich otrzyma jeden z pięciu nominowanych samorządowców (szczegółowo o kandydatach piszemy TUTAJ).

Samorządowca Podbeskidzia 2018 wybierze Kapituła Nagrody w składzie: Zbigniew Leraczyk (b. poseł i prezydent Bielska-Białej), Andrzej Sikora (b. poseł OKP i ostatni wojewoda bielski), Mirosław Styczeń (b. poseł i wojewoda bielski) oraz Radosław Ostałkiewicz (wójt Jaworza, ubiegłoroczny laureat Nagrody).

Portal bielsko.biala.pl jest tradycyjnie patronem medialnym Gali „Samorządowiec Podbeskidzia”. Gala jest wydarzeniem otwartym dla wszystkich. Dla naszych Czytelników, wspólnie z gazetą miejską Kurier.BB, przygotowaliśmy konkurs. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Na jakich motywach historycznych oparta jest kompozycja orłów zamieszczona na statuetce tegorocznej Nagrody?

Kartki z odpowiedzią wraz ze swoim imieniem i nazwiskiem należy wrzucać do urny przed wejściem na „Galę Samorządowiec 2018”. Osoby, które odpowiedzą poprawnie otrzymają zaproszenia na dowolnie wybrany przez siebie film w jednym z bielskich kin.

bb