Aktualna Miss Beskidów Nastolatek Martina Czeszak wystąpi w finale ogólnokrajowym konkursu Miss Polski Nastolatek 2018, który odbędzie się na przełomie czerwca i lipca w Kozienicach. Szanse na sukces w tym festiwalu piękna mają również Miss i Mister Beskidów.

Casting do wyborów Miss Polski, Miss Polski Nastolatek oraz Mister Polski odbył się w miniony weekend w centrum targowo-wystawienniczym Expo w Łodzi. W jury zasiadła m.in. najpiękniejsza nastolatka Polski 2017, bielszczanka Klaudia Kucharska, która na festiwalu piękna w Kozienicach będzie musiała przekazać koronę swojej następczyni.

Decyzją ogólnokrajowego jury do udziału w finałowej rozgrywce o koronę Miss Polski Nastolatek 2018 zakwalifikowały się Martina Czeszak - Miss Beskidów Nastolatek 2018, Hanna Siodłak, która w wyborach regionalnych zajęła drugie miejsce, a także Livia Dobies. Ta ostatnia otrzymała tzw. zieloną kartę.

Kwalifikację do półfinału Mister Polski uzyskali:
Konrad Cupiał - Mister Beskidów 2018,
Łukasz Rak - II wicemister Beskidów,
Mateusz Badowicz (zielona karta).

W hali Expo do castingu Miss Polski 2018 przystąpiło ponad 200 dziewczyn. Decyzją jury do kolejnego etapu zakwalifikowało się sześćdziesiąt z nich, w tym trzy reprezentantki agencji Grabowska Models:
Anna Maria Jaromin - Miss Beskidów 2018,
Luiza Szczerbowska - I wicemiss Beskidów,
Natalia Cach - III wicemiss Beskidów.

O tym, która z dziewcząt dostanie się do półfinału dowiemy się już w środę - informacja pojawi się na facebooku agencji Grabowska Models. Finał konkursu Miss Polski Nastolatek oraz półfinały konkursów Miss Polski i Mister Polski odbędą się na przełomie czerwca i lipca w amfiteatrze w Kozienicach.

bb

Foto: Sara Karcz