Rodzinny Park Rozrywki Energylandia w małopolskim Zatorze słynie nie tylko z niesamowitych urządzeń, różnego rodzaju gier interaktywnych i całej masy automatów, zapewniających rozrywkę na najwyższym poziomie.

Oprócz aktywnego spędzenia czasu, można tutaj również wziąć udział w licznych pokazach i widowiskach. Specjalnie w tym celu stworzone zostały sceny widowiskowe – dwa teatry oraz dwa amfiteatry. To doskonała opcja dla wszystkich, którzy chcą wytchnienia od aktywnych form zabawy i świetne rozwiązanie, gdy trafimy do Parku Rozrywki w pochmurny dzień. Jakie pokazy i widowiska przygotowali dla nas twórcy Energylandii? Stworzyliśmy nasz własny, subiektywny ranking 5 najlepszych show Parku Rozrywki w Zatorze:

Miejsce V – Fire Show

Sztuczki z ogniem zawsze cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Są po prostu niezwykle spektakularne. Jednak Show przygotowane w Energylandii jest szczególnie widowiskowe. Wszystko za sprawą połączenia ognia, żonglerki, akrobatyki, tańca i ostrej muzyki. Pokaz przenosi nas w zupełnie inny świat. Na chwilę zapominamy o codzienności, a niezwykłe wrażenia dosłownie wbijają nas w fotele. Pokazy odbywają się codziennie, na zewnętrznej scenie Amfiteatru Egipt. Energylandia zaprasza na show zawsze o godzinie 17:00.

Miejsce IV – Streets of New York

To pokaz dla wielbicieli tańca. Prezentuje fascynującą historię tańca ulicznego. Jego początki, rozwój i współczesny charakter. Show jest niezwykle dynamiczne i energetyczne. Przyciąga ogromne tłumy młodzieży, która żywo reaguje na spektakl. W ostatnim czasie taniec w naszym kraju zyskał zaskakującą popularność za sprawą rozmaitych programów telewizyjnych. Widać to podczas pokazu Streets of New York, które odbywają się w piątki o godzinie 12:15 w sali widowiskowej Colosseo.

Miejsce III – The Legend of Castel

W scenerii starego zamku odbywa się kolejne show, które warto zobaczyć w trakcie pobytu w Energylandii. Jest mrocznie, tajemniczo, niemal jak w horrorze. Aktorzy pokazują mrożące krew w żyłach triki takie, jak rzuty nożami do ruchomych celów, sztuczki z ogniem oraz z biczem. Komu choć przez chwilę nie zadry serce, ten ma nerwy ze stali. Największym atutem tego pokazu jest duży udział publiczności, która bardzo chętnie włącza się w niezwykły spektakl. Show można zobaczyć codziennie, na scenie zewnętrznej amfiteatru Egipt.

Miejsce II – Yes, you can!

Magia rozpala wyobraźnie dzieci i młodzieży. Fascynuje także niejednego dorosłego. Dlatego w ofercie pokazów Energylandii nie mogło zabraknąć tych, związanych z iluzją i sztuczkami cyrkowymi. Jednym z nich jest show „Yes, you can”. Zaskakuje swoją efektownością. Jest niezwykle widowiskowy i angażujący widzów. To pokaz, który ma charakter edukacyjny. Dzieci mogą nauczyć się wybranych sztuczek cyrkowych, aby potem móc pochwalić się nimi w gronie kolegów. Jeżeli interesuje was magia i cała jej fascynująca otoczka, musicie zobaczyć to show. Energylandia zaprasza na pokazy w piątki o godzinie 14:00 do sali widowiskowej Colloseo.

Miejsce I – Energylandia Extreme show


Strefa Extreme Show została stworzona, jako miejsce niesamowitych pokazów kaskaderskich. W ostatnim czasie dokonano nawet powiększenia jej obszaru. Wszystko po to, aby show przygotowywane przez kaskaderów mogło być jeszcze bardziej spektakularne. Zawrotna prędkość, zapierające dech w piersiach akrobacje i niezwykła odwaga budzą podziw wszystkich gości Energylandii. Na pokazy kaskaderskie na rowerach, motorach, quadach i w samochodach ściągają tłumy oglądających. To doskonała rozrywka dla całej rodziny, jednak szczególna gratka dla miłośników mocnych wrażeń. Pokazy odbywają się codziennie o godzinie 17:00. W czasie wizyty w Energylandii koniecznie odwiedźcie strefę Extreme Show. Niezapomniane wrażenia gwarantowane! Nie bez powodu pokaz ten zajął pierwsze miejsce w naszym rankingu.

To tylko jedne z wielu atrakcji typu show w Rodzinnym Parku Rozrywki Energylandia w Zatorze. Z resztą pokazów można zapoznać się na stronie Parku w zakładce „Show” na stronie www.energylandia.pl/atrakcje/widowiska-i-pokazy/.

Energylandia - pokazy i widowiska

Artykuł sponsorowany