W najbliższy czwartek odbędzie się tegoroczny finał konkursu World Tourism Ambasador. Wielkie szanse na zdobycie szarfy ma bielszczanka Natalia Janoszek, aktorka znana z bollywoodzkich i hollywoodzkich produkcji.

Konkurs Miss World Tourism Ambassador 2018, który rozpoczął się 25 lipca odbywa się w Tajlandii i Wietnamie. Nasz kraj reprezentuje piękna Natalia Janoszek, która pochodzi z Bielska-Białej. Bielszczanka kolejny raz reprezentuje Polskę w międzynarodowych konkursach piękności. Wcześniej wzięła udział m.in. w wyborach Miss Peace International 2009, Supermodel International 2012 czy Miss Bikini Universe 2013.

Tym razem Natalia rywalizuje o tytuł Miss Świata Turystyki. Jak dotąd, dotarła do Top 10 Best Talent, Top 10 Best National Costume, Top 18 Resort Wear, Top 7 Silk Sense i Top 20 Best Body. Jaką szarfę zdobędzie? Tego dowiemy się już za kilka dni.

- Tymczasem staram się zobaczyć jak najwięcej Tajlandii i Wietnamu. Konkurs traktuję bardzo turystycznie - mówi Natalia Janoszek. - Mieliśmy już spływ kajakami, w Dolinie Lilii na łodziach obserwowaliśmy wschód słońca. Wzięłam udział w pokazie tradycyjnych strojów wietnamskich i tajskich, odwiedziliśmy dzieci w lokalnym sierocińcu, spędziliśmy dzień z dziećmi w szkole, ucząc je angielskiego i przeprowadziliśmy akcję zamiany plastikowych torb na ekologiczne na wyspie Cham - wylicza piękna bielszczanka.

KGO