Tuż po wakacjach w Centrum Sportu Rekord przy ul. Startowej w Bielsku-Białej odbędzie się największa na Podbeskidziu konferencja programistyczna BBQ4.IT. Organizatorzy zapraszają wszystkie osoby związane z szeroko rozumianą branżą IT. Ruszyła REJESTRACJA!

Podczas konferencji, która odbędzie się 7 września wystąpią prelegenci z całej Polski, którzy w przystępny sposób opowiedzą o tym, w jaki sposób można pracować twórczo nad problemami programistycznymi. Słuchacze poznają nie tylko techniczne kulisy tworzenia kodu, ale również sposoby na poprawę wydajności pracy czy prowadzenie swojej zawodowej kariery.

Będzie to już trzecia edycja konferencji organizowanej przez firmę Rekord SI. Celem spotkania jest szerzenie dobrych praktyk, wymiana wiedzy i doświadczeń. Oprócz sporej dawki wiedzy, organizatorzy zadbali też o dodatkowe atrakcje. Nie zabraknie dobrego jedzenia, konkursów sprawnościowych, jak i związanych z komputerami.

W ub. roku podczas drugiej edycji BBQ4.IT Centrum Sportu Rekord odwiedziło ponad 300 gości. Od 7 sierpnia czynna jest rejestracja na TEJ stronie. Wystarczy się zarejestrować, aby otrzymać bilet wstępu. Udział w imprezie jest darmowy. Więcej informacji znajdziesz TUTAJ.

bb