BEST Centrum Języków Obcych to szkoła językowa z ponad 20-letnim doświadczeniem, która jako jedyna w regionie posiada zarówno akredytację Kuratorium Oświaty oraz akredytację ELCL QA – międzynarodowego stowarzyszenia na rzecz jakości w nauczaniu języków obcych. W swojej ofercie posiada kursy 28 języków realizowane w rozmaitych formatach, zawsze wychodząc naprzeciw wymaganiom i potrzebom swoich klientów. Właśnie trwa rekrutacja na rok szkolny 2018/2019.

Kursy językowe w najlepszej szkole językowej w województwie śląskim

Z tym artykułem - kurs językowy tańszy aż o 140 zł albo TABLET w prezencie!

BEST Centrum Języków Obcych już od dwudziestu dwóch lat skutecznie dba o edukację językową swoich klientów. Co roku w pięciu placówkach BEST CJO kursy językowe kończy ponad 2000 osób. Szkoła cieszy się zaufaniem nie tylko klientów indywidualnych, ale również wielu międzynarodowych korporacji, którym od lat świadczy z powodzeniem swoje usługi. Miarą sukcesu BEST CJO jest nie tylko satysfakcja i sukcesy klientów, ale również uznanie instytucji monitorujących branżę języków obcych. Od sześciu lat, jako jedyna szkoła językowa na Śląsku znajduje się ona w pierwszej „10” prestiżowego rankingu „Book of Lists”, prezentowanego przez wydawnictwo Warsaw Business Journal.

W nowym roku szkolnym BEST Centrum Języków Obcych ma do zaoferowania swoim klientom liczne kursy językowe na wielu poziomach zaawansowania, prowadzone przez wykwalifikowanych i doświadczonych lektorów wspomaganych przez kadrę metodyków. W bielskim oddziale BEST CJO można podjąć naukę języka angielskiego, ale również niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego czy francuskiego, a nawet japońskiego. W ofercie znajdują się również kursy języka polskiego dla obcokrajowców.

Oprócz kursów standardowych szkoła oferuje także kursy konwersacyjne, gdzie główny nacisk położony jest na praktyczne użycie języka obcego, a także kursy egzaminacyjne – zarówno dla dorosłych, jak i młodzieży. W ofercie dostępne są grupy pomagające przygotować się do egzaminu PTE Level 3 oraz TOEIC, a także egzaminów maturalnych oraz egzaminu dla ósmoklasistów.

Do nauki BEST CJO zaprasza dzieci już od 5. roku życia i młodzież w każdym wieku!

 

W cenie kursu mnóstwo korzyści

Na wysoką pozycję BEST CJO w rankingu wpływ ma wiele czynników. Poza różnorodnością kursów, profesjonalną kadrą lektorów i rzeszą zadowolonych klientów, ważne okazały się także elementy kursu, jakie klient otrzymuje po zapisaniu się do BEST CJO. W cenie kursu szkoła oferuje bowiem:

 • zajęcia z doświadczonymi filologami oraz z lektorami zagranicznymi tzw. native speakers (w wypadku angielskiego od poziomu A2+),
 • podręcznik renomowanego wydawnictwa językowego,
 • egzaminy próbne dla grup egzaminacyjnych (np. matura, egzamin ósmoklasisty, PTE, TOEIC ),
 • konwersacje i warsztaty językowe w ferie zimowe,
 • dostęp do e-dziennika umożliwiający na bieżąco śledzenie tematów, ocen czy obecności,
 • dostęp do platformy e-learningowej w Strefie Studenta,
 • dostęp do biblioteki i filmoteki językowej,
 • konsultacje z lektorem,
 • olimpiada językowa z nagrodami - dla dzieci i młodzieży ,
 • imprezy kulturalne - dla wszystkich słuchaczy,
 • dwujęzyczny certyfikat ukończenia kursu zgodny z wytycznymi MEN,
 • pomoc w uzyskaniu dofinansowania z UE dla właścicieli i pracowników mikro, małych i średnich firm (w ramach Bazy Usług Rozwojowych).

 

W nowościach m.in. kursy dla ośmioklasistów

 

Każdego roku BEST CJO stara się odpowiedzieć na potrzeby dynamicznie zmieniającego się rynku języków obcych. Nie inaczej jest i tym razem - jedną z rewolucji będących następstwem reformy oświaty okazał się być tzw. egzamin ósmoklasisty. W związku ze wspomnianą reformą już w kwietniu 2019 uczniowie klas 8 zmierzą się z egzaminem, którego wyniki będą kluczowym czynnikiem podczas rekrutacji do szkół średnich. BEST CJO nie pozostało obojętne na zmiany, które dzieją się  obok i wprowadziło do swojej oferty kursy, które pomogą młodzieży należycie przygotować się do tego wyzwania, a jednocześnie będą pierwszym krokiem w kierunku przygotowania językowego pod kątem szkoły średniej.

Kolejny rok z rzędu w ofercie BEST CJO można znaleźć również kurs języka angielskiego przygotowujący do egzaminu PTE Level 3. Jest to kurs dedykowany nauczycielom edukacji wczesnoszkolnej, którzy zgodnie z aktualnymi wymogami MEN zobligowani są do uzyskania kompetencji potwierdzonych zdanym egzaminem na poziomie B2, aby móc prowadzić zajęcia językowe w swoich miejscach pracy. W cenie kursu słuchacze otrzymują nie tylko kompleksowe przygotowanie i wsparcie, ale również możliwość przystąpienia do właściwego egzaminu w sesji czerwcowej bez konieczności uiszczania dodatkowych opłat!

 

Nawet 80 proc. dofinansowania na Twój kurs

 

Warto wspomnieć, że od ub. roku istnieje możliwość, aby skorzystać z dofinansowania  UE na kursy językowe organizowane przez BEST CJO. Spełniając szereg wymagań, placówka ta została zarejestrowana w Bazie Usług Rozwojowych (BUR) - ogólnodostępnej, bezpłatnej bazie ofert usług rozwojowych świadczonych w różnych formach (m.in. kursy języków obcych), dzięki którym pracownicy oraz właściciele mikro, małych i średnich przedsiębiorstw (do 250 pracowników) mogą podnosić swoje kwalifikacje oraz realizować zamierzone cele edukacyjne i biznesowe refundowane ze środków UE na lata 2014-2020. W zależności od wielkości przedsiębiorstwa istnieje szansa, aby uzyskać nawet do 80 proc. dofinansowania na kursy językowe. Więcej informacji na temat dofinansowań można znaleźć TUTAJ.

BEST rozdaje tablety!

 

W tym roku BEST CJO przygotował dla swoich klientów wyjątkową ofertę promocyjną. Każda osoba, która zapisze się na kurs, a następnie przyprowadzi dwóch znajomych, którzy dokonają zapisu otrzyma TABLET renomowanej marki LENOVO. Taka sama nagroda czeka tych, którzy podejmą  trud nauki dwóch języków równocześnie lub zgłoszą się do BEST CJO wraz z partnerem/ką lub członkiem rodzinny i dokonają zapisu, wybierając tablet w ramach oferty promocyjnej. Szczegóły promocji znajdują się TUTAJ
 

Oczywiście, nie mogło też zabraknąć specjalnego rabatu dedykowanego naszym Czytelnikom. Każda osoba, która uda się do BEST CJO z pierwszą stroną artykułu otrzyma wyjątkowy rabat - 140 zł. Oferta ważna jest do 15.09.2018.Więcej o szerokie ofercie promocyjnej znajdą Państwo na stronie www.bestcentrum.pl. Jedno jest pewne - nikt nie wyjdzie z BEST CJO niezadowolony z warunków!

 

Zapraszamy do najlepszej szkoły językowej na Śląsku na kurs z rabatem dla naszych  Czytelników albo po tablety w nagrodę - poniżej przedstawiamy adresy sieci BEST CJO.

 

Adresy szkół sieci BEST CJO:

 

BEST TYCHY
ul. Kopernika 1B tel. (32) 217-78-01
kom. 500-169-042
tychy@bestcentrum.pl

BEST BIERUŃ
ul. Macieja 1
tel. (32) 216-53-86
kom. 500-169-157
bierun@bestcentrum.pl

BEST PSZCZYNA
Plac Targowy 15
tel. (32) 447-07-23
kom. 500-169-048
pszczyna@bestcentrum.pl

BEST CZECHOWICE-DZ.
ul. Kolejowa 15
tel. (32)215-21-88
kom. 500-169-034
czechowice@bestcentrum.pl
BEST BIELSKO-BIAŁA
ul. Cechowa 13
tel. (33) 821-99-55
kom. 500-161-868
bielsko@bestcentrum.pl

 

Artykuł sponsorowany