W najbliższy poniedziałek w bielskim klubie Klimat odbędzie się konwencja KWW "Okrzesik i Niezależni.BB", podczas której niezależny kandydat na prezydenta Bielska-Białej zaprezentuje atuty swojego programu wyborczego. Będzie też okazja do poznania wszystkich niezależnych kandydatów do Rady Miejskiej.

Konwencja wyborcza Komitetu Wyborczego Wyborców "Okrzesik i Niezależni.BB” odbędzie się 17 września o godz. 18.00 w klubie Klimat (Galeria Sfera 1) przy ul. Mostowej 5. Dla bielszczan będzie to okazja do poznania programu wyborczego kandydata na prezydenta miasta Janusza Okrzesika oraz niezależnych kandydatów do Rady Miejskiej Bielska-Białej (zob. Janusz Okrzesik: startuję z miłości do Bielska-Białej).

Komitet zwołał konwencję dokładnie w tym samym dniu, kiedy zgodnie z Kodeksem wyborczym upływa termin zgłaszania terytorialnym komisjom wyborczym list kandydatów na radnych. Według przepisów, kandydatów na wójtów, burmistrzów i prezydentów miast należy zgłaszać do 26 września (do godz. 24:00).

bb