Już w październiku ten energetyczny spektakl obejrzy polska publiczność. Trasa koncertowa Thriller Live! obejmie miasta: Poznań, Warszawa, Wrocław, Gdynia, Opole, Bielsko-Biała i Zabrze. Podczas dwugodzinnego spektaklu zaprezentowane zostaną największe przeboje Michaela Jacksona w wyjątkowej multimedialnej scenografii.

Michaela Jacksona zna niemalże każdy na całym świecie. Ta wyjątkowa postać popkultury zostawiła po sobie olbrzymie dokonania, wyjątkową muzykę i niesamowite wychodzące poza standard czasów teledyski. Gdyby żył, w tym roku obchodziłby swoje 60. urodziny.

Niestety, dziewięć lat temu jego historia została tragicznie przerwana w okolicznościach, które do tej pory nie są wyjaśnione. Pozostawił po sobie jednak muzyczny testament, który nadal inspiruje całe rzesze młodszych i starszych. Jego piosenki są wciąż najczęściej odtwarzanymi utworami wśród wszystkich prezentowanych w rozgłośniach radiowych całego świata.

W roku 1991 z inicjatywy Adriana Granta, niezwykle twórczego producenta spektakli muzycznych długo współpracującego z Michaelem Jacksonem, powstał wyjątkowy spektakl muzyczny Thriller Live! poświęcony Królowi Popu. Thriller Live! okazał się wielkim sukcesem scenicznym, był wielokrotnie wystawiany na nowojorskim Broadway’u i od lat jest stałym punktem na mapie londyńskiego West End’u.

Spektakl zaprezentowano do tej pory ponad 5 tys. razy w 33 krajach świata. Popularność widowiska rosła w siłę do tego stopnia, że w 2001 roku sam Michael Jackson uświetnił swoją obecnością wydarzenie. Opisał produkcję jako piękną i niewiarygodną. Spektakl obejrzała także rodzina Michaela Jacksona, która była zachwycona rozmachem i w dowód uznania wspiera spektakl na całym świecie.

Już w październiku ten energetyczny spektakl obejrzy polska publiczność. Trasa koncertowa Thriller Live! obejmie miasta: Poznań, Warszawa, Wrocław, Gdynia, Opole, Bielsko-Biała i Zabrze. Podczas dwugodzinnego spektaklu zaprezentowane zostaną największe przeboje Michaela Jacksona w wyjątkowej multimedialnej scenografii. Będzie to spektakularny pokaz energii, doskonałej choreografii, owoc ciężkiej pracy utalentowanych tancerzy, wokalistów, muzyków i producentów.

Terminy koncertów:
8-9.10.2018 Poznań / Sala Ziemi
10.10.2018 Gdynia / Gdynia Arena
11.10.2018 Warszawa / Torwar
12.10.2018 Wrocław / Hala Stulecia
13.10.2018 Opole / Hala Okrąglak
14.10.2018 Bielsko-Biała / Hala Pod Dębowcem
15.10.2018 Zabrze / Dom Muzyki i Tańca

Promotor: Sollus Entertainment. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie www.thrillerlive.pl.

Artykuł sponsorowany