Tematy powyborcze zdominowały listopadowy numer Kuriera.BB, który właśnie trafił do kolportażu. W numerze przeczytać można relację z ostatnich wydarzeń w Ratuszu oraz poznać sylwetki nowych radnych. Jest też ciekawa rozmowa o porozumieniu z Jarosławem Klimaszewskim.

Tematem numeru jest sytuacja bielskiego sportu. Redaktorzy bezpłatnej gazety przedstawiają raport na temat wydatków bielskiego samorządu w tym zakresie. W swoim stałym felietonie Janusz Okrzesik pyta „Co się stało z naszym klubem?!” Można także przeczytać o tym, jak zarządzany jest najbardziej utytułowany klub ostatnich lat w Bielsku-Białej - Rekord.

Jarosław Zięba rozmawia z szefem zespołu programowego Niezależnych.BB Maciejem Jeleniem o porozumieniu programowym z prezydentem Jarosławem Klimaszewskim, a Tomasz Wawak zastanawia się, kogo obejmą podwyżki cen energii. Redaktorzy Kuriera.BB piszą też o otwarciu Hałcnowskiej Izby Pamięci oraz biesiadzie w Starym Bielsku. W Strefie Seniora przeczytać można o tzw. fajfach w klubie Miasto.

Kurier.BB jest bezpłatną miejską gazetą informacyjną dostępną w kilkudziesięciu punktach handlowych i usługowych oraz w kolportażu ulicznym na terenie Bielska-Białej. Wersja elektroniczna dostępna jest TUTAJ.

bb