- Wspólnie z kadrą trenerską walczymy o jak najlepszy stan zdrowia każdego chłopaka. Zaszczepiamy w naszych zawodnikach wartości takie, jak lojalność, braterstwo czy odpowiedzialność - mówią autorzy filmu z okazji 65-lecia istnienia KS Zapora Wapienica.

Bielska Zapora zaprezentowała w sieci film z okazji 65-lecia istnienia klubu. Aktualnie w grupach młodzieżowych trenuje tam około stu dzieci. W ub. roku juniorzy klubu awansowali do pierwszej ligi śląskiej, gdzie grają z tak uznanymi markami, jak GKS Katowice czy Ruch Chorzów. - Mimo że często schodzą z boiska pokonani, to nikt nie zabierze im przygody życia i możliwości grania na największych śląskich stadionach. Wiemy, jak szkolić młodzież i odnosić sukcesy - słyszymy.

W filmie można znaleźć wszystkie istotne informacje dotyczące działalności Zapory. Poznacie trenerów, usłyszycie kilka słów odnośnie misji i celów klubu. Autorzy filmu obiecują, że będą robić najlepsze i najciekawsze filmy piłkarskie na Śląsku, które wkrótce zostaną zamieszczone na kanale klubowym w YouTube. - To, że gramy tylko w A-Klasie nie ma żadnego znaczenia - zapewniają.

Zapora poszukuje sponsorów, którzy zechcą wesprzeć klub w realizacji jego misji sportowej i społecznej. - I ty możesz stać się częścią naszej społeczności i pomóc nam w budowaniu przyszłości młodzieży z Bielska-Białej i okolic. Każda pomoc sponsorska to realne wsparcie, za które z góry dziękujemy. Razem zmieniajmy przyszłość! - apelują działacze zasłużonego bielskiego klubu sportowego.

bak