Niezidentyfikowany mężczyzna okradł bankomaty w Bielsku-Białej i Chrzanowie po uprzednim zamontowaniu tzw. pułapki klejowej na urządzeniu. Wizerunek sprawcy zarejestrowały kamery monitoringu. Policja opublikowała teraz zdjęcia poszukiwanego.

Do pierwszej kradzieży doszło pomiędzy 7 a 11 czerwca br. przy ul. Stojałowskiego w Bielsku-Białej. Sprawca po uprzednim zamontowaniu tzw. pułapki klejowej na bankomacie skradł gotówkę. Do podobnego zdarzenia doszło w okresie od 12 do 17 lipca przy Al. Henryka w Chrzanowie.

Z ustaleń policji wynika, że sprawcą był mężczyzna w wieku około 40-45 lat, o sportowej sylwetce, krótko ostrzyżony. W chwili zdarzenia ubrany w granatową bluzę z kapturem i jasne spodnie dżinsowe. Wizerunek sprawcy zarejestrowały kamery monitoringu. Policja opublikowała teraz zdjęcia poszukiwanego, licząc na pomoc w ustaleniu jego personaliów.

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do identyfikacji sprawcy należy kierować do wydziału kryminalnego KMP w Bielsku-Białej przy ul. Wapiennej 45, tel. 33 8121280 lub 112, mail: kryminalny@bielsko.ka.policja.gov.pl.

bb

Foto: Policja