Jeżeli w trakcie dnia znajdziesz się w centrum Bielska-Białej i będziesz chciał poczuć się jak w domu, wpadnij do Flat White Cafè. Lokal powstał zaledwie trzy miesiące temu, a już ma grono stałych bywalców, a nawet przyjaciół. Wszystko powstaje tutaj na miejscu według własnych przepisów nowoczesnej kuchni domowej i z najlepszej jakości składników. Nawet chleb jest własnego wypieku.

Ambicją właścicieli i pracowników jest sprawić, aby każdy poczuł się jak u siebie podczas przerwy w codziennych zajęciach. Domową atmosferę poczujesz niezależnie od tego czy chcesz tu zjeść śniadanie w drodze do pracy, odpowiedzieć na maile w porze lunchu czy zjeść obiad w świetnym towarzystwie. Dzień można skończyć nastrojowo, przy lampce Prosecco w towarzystwie dobrej muzyki.

Rustykalny wystrój i regał z książkami zachęcają do chwili relaksu przed talerzem pełnym pyszności lub nad filiżanką kawy. Lada, za którą znajduje się zaplecze kuchenne nie tylko tworzy domowy nastrój, ale daje klientom wgląd w przygotowanie posiłku. Spersonalizowane przygotowanie nie dotyczy więc tylko wyboru z bogatego menu. Zależnie od upodobań i zaleceń dietetycznych klient może wpływać na skład i sposób przygotowania posiłku.

Wszystko powstaje tutaj na miejscu według własnych przepisów nowoczesnej kuchni domowej i z najlepszej jakości składników. Nawet chleb jest własnego wypieku. Dostępny jest według receptury tradycyjnej lub w wersji fit. Bogatą ofertę śniadaniową uzupełniają lunche i obiady. Za to na deser codziennie można spróbować innego, niepowtarzalnego ciasta.

Jak to w otwartym domu, trudno narzekać na monotonię. Właściciele doceniają kreatywność swoich gości i są otwarci na ich pomysły. We Flat White Cafè odbywają się kameralne koncerty i warsztaty kulinarne oraz prozdrowotne. Istnieje możliwość zorganizowania większego spotkania dla znajomych lub współpracowników. Dla tych, którzy chcieliby tutejsze smaki zabrać do domu, istnieje możliwość skorzystania z cateringu lub zamówienia ciasta na święta.

Lokal mieści się przy ul. Barlickiego 2a
Godziny otwarcia: od poniedziałku do czwartku 8-22, piątek 8-24, sobota od 9-24, niedziela 10-21.
Profil na Fb: TUTAJ
 
Artykuł sponsorowany