Co nas denerwuje w Bielsku-Białej? Wczoraj wieczorem materiał nagrany w naszym mieście pojawił się na kanale „Z Dvpy”. Youtuber znany jako „Człowiek Warga” w charakterystycznym dla siebie stylu naśmiewa się m.in. z braku nocnych linii autobusowych, „SZYitów” czy zakrętu idiotów.

 „Człowiek Warga”, czyli Maciej Dąbrowski jest z wykształcenia reżyserem i zajmuje się tworzeniem różnego rodzaju produkcji wideo. Przed laty był jednym z twórców popularnego programu Szymon Majewski Show, pracował również dla stacji MTV. Prawdziwy rozgłos dało mu jednak prowadzenie vloga. Aktualnie jego kanał „Z Dvpy” w serwisie YouTube subskrybuje ponad 1,4 mln użytkowników. Od końca 2013 roku jego filmy zostały wyświetlone blisko 280 mln razy!

Kilka lat temu youtuber rozpoczął bardzo popularną serię zatytułowaną "Rzeczy, które w******** w …”. Kilka tygodni temu na jego profilu na Facebooku pojawił się post, w którym pytał swoich fanów, co ich wkurza w Bielsku-Białej oraz okolicach. W ostatnich dniach influencer był widziany w naszym mieście oraz Szczyrku, gdzie realizował zdjęcia do najnowszego odcinka cyklu.

Wczoraj wieczorem film pojawił się na jego kanale. Materiał ma charakter satyry. Ze względu na pojawiające się w nim liczne wulgaryzmy nie zamieszczamy bezpośredniego odnośnika do materiału wideo.

bak