Po blisko 30-letniej służbie na zasłużoną emeryturę przeszli trzej wysocy rangą policjanci z bielskiego garnizonu. Pożegnanie odchodzących odbyło się na odprawie służbowej kadry kierowniczej, podczas której trzej funkcjonariusze otrzymali ozdobne ryngrafy przygotowane przez policjantów i pracowników cywilnych.

W miniony piątek w KMP w Bielsku-Białej odbyła się odprawa służbowa, na której kierownictwo bielskiego garnizonu podziękowało odchodzącym ze służby kolegom za wzorową, sumienną i pełną zaangażowania służbę.

Na zasłużoną emeryturę po blisko 30-letniej służbie przeszli dwaj policjanci bielskiej komendy - zastępca naczelnika wydziału prewencji podinsp. Wiesław Mizia i zastępca naczelnika wydziału kryminalnego asp. szt. Ireneusz Fabia, a także naczelnik wydziału kryminalnego Komisariatu Policji w Czechowicach-Dziedzicach asp. szt. Grzegorz Bebek.

Oprócz ciepłych słów i zapewnienia o pamięci, policjanci usłyszeli życzenia zdrowia i realizacji wszystkich planów i zamierzeń, na które do tej pory często brakowało im czasu. Na pamiątkę długoletniej służby na rzecz bezpieczeństwa w bielskim garnizonie otrzymali ozdobne ryngrafy przygotowane przez policjantów i pracowników cywilnych.

bb

Foto: Policja