Wycieczki rowerowe to fantastyczny sposób rekreacji i poznawania własnego kraju. Pozwalają zachować dobry nastrój oraz kondycję, a także szybko przemieszczać się po dowolnym terenie. Dlatego tak często zabieramy rowery i pozostały sprzęt na wakacje oraz wyjazdy za miasto. Jeśli planujemy częste wyjazdy rowerowe w plener lub wyjeżdżamy na wakacje z rowerami, powinniśmy rozważyć zakup odpowiedniego bagażnika przeznaczonego do przewożenia rowerów. Najbardziej popularne i najbezpieczniejsze są bagażniki rowerowe na hak.

Uchwyty rowerowe na hak - rozwiązanie do każdego typu samochodu

Bagażnik rowerowy na hak cieszy się ogromną popularnością wśród amatorów wycieczek rowerowych. Jest niezwykle wygodnym i bezpiecznym sposobem przewożenia rowerów dla wszystkich zmotoryzowanych, którzy wyjeżdżają na wakacje z rowerami. Obecnie na rynku dostępne są solidne uchwyty rowerowe do transportu dwóch, trzech, a nawet czterech rowerów, dlatego jednym samochodem można bez trudu przewieźć rowery dla całej rodziny.

Inter Pack Quattro - wygodny transport rowerów

Bagażniki rowerowe na hak zaprojektowane dla marki Inter Pack Quattro pozwalają maksymalnie przewieźć cztery rowery. Ich ładowność zależy od konstrukcji i modelu, a bagażniki o największej ładowności pozwalają na transport rowerów o łącznej wadze do 60 kg. Ważnym elementem każdego bagażnika jest zabezpieczenie antykradzieżowe. Ma ono na celu zarówno ochronę przewożonych rowerów, jak również samego bagażnika. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom ten bagażnik rowerowy jest nie tylko prosty w instalacji, ale także stabilny i funkcjonalny.

Platforma rowerowa Thule VeloCompact - idealny patent do różnych rowerów

Nowoczesnym i niezawodnym sposobem transportu rowerów jest platforma rowerowa. To uniwersalny bagażnik na hak dostosowany do różnego typu rowerów niezależnie od rozstawu osi. Specjalnie zaprojektowane, rozsuwane uchwyty przeznaczone na koła pozwalają dobrze dopasować bagażnik do różnych rowerów. Platforma mocowana jest z tyłu samochodu do kuli haka holowniczego. Co ważne, montaż jest bardzo prosty i nie wymaga użycia żadnych narzędzi.

Z kolei praktyczna funkcja nachylenia stopki daje możliwość odchylania uchwytu, aby uzyskać łatwy dostęp do bagażnika w trakcie podróży, z rowerami zamontowanymi na platformę. Ponadto najnowsze systemy uchwytów marki Thule wyposażono w listwę, która posiada światła dostosowane do wytycznych kodeksu drogowego, czyli światła stopu, pozycyjne, postojowe oraz wsteczne, a także kierunkowskazy.

Tytan 3 Plus 13 pin - idealny bagażnik na trzy rowery

Tytan to uniwersalne i praktyczne rozwiązanie dopasowane do różnych rodzajów rowerów i haków holowniczych. Bagażnik rowerowy pozwala na załadunek i przewóz maksymalnie trzech rowerów. Posiada on wszystkie użyteczne podstawowe, które sprawiają, że cieszy się dużą popularnością nawet wśród wymagających użytkowników. Mocowanie bagażnika do kuli haka odbywa się bez najmniejszych problemów, a stabilne, trzypunktowe mocowanie rowerów za ramę oraz koła umożliwia ich bezpieczny transport.

Artykuł sponsorowany