FlixBus otworzył kalendarz rezerwacyjny dla większości linii na terminy wakacyjne, dzięki czemu już teraz można zaplanować majówkowe i letnie podróże. W tym okresie ruszą nowe linie na trasach Poznań - Bielsko-Biała oraz Katowice - Kołobrzeg. Połączenia te dostępne są już w sprzedaży ze specjalną pulą biletów za 99 groszy.

Kalendarz rezerwacyjny na stronie internetowej i w aplikacji FlixBusa został rozszerzony o daty po 10 kwietnia 2019. Aktualizacja obejmuje większość z 60 linii operatora, dzięki którym można dotrzeć do ponad 120 miejscowości w kraju i za granicą. Do systemu rezerwacyjnego wracają dwie linie sezonowe kursujące na trasach Warszawa - Karpacz oraz Warszawa - Krynica-Morska.

Od dziś w systemie rezerwacyjnym FlixBusa znaleźć można nowe linie, które zaczną kursować od 11 kwietnia: Poznań - Wrocław - Katowice - Bielsko-Biała oraz Katowice - Zabrze - Gliwice - Wrocław - Poznań - Piła - Wałcz - Czaplinek - Połczyn-Zdrój - Białogard - Kołobrzeg. Nowe linie objęte są promocją, w ramach której bilety na trasy między 11 a 17 kwietnia można kupić już od 99 groszy. Promocja trwa od dziś do wyczerpania puli biletów. Więcej informacji znajdziesz TUTAJ.

bb